פרטים ליצירת קשר
* שם:
*דואʺל:
טלפון:
הערות:

מעקבים

מעקבים  הינו אחד מהכלים החשובים של חוקר הפרטי, אולם הוא אינו הכלי היחידי.  מעקב מתבצע רק על-ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ולא על-ידי לקוח שהחליט לחסוך ולבצעם לבדו.

חוקר טוב צריך להפגין מחשבה יצירתית בדרך לפתרון הבעיה, ובתיקים רבים מעקב הנו אחת מהחלופות האחרונות שיש לעשות בהם שימוש.

מעקבים מבוצעים רק על-ידי חוקרים מקצועיים אשר מאחוריהם אלפי שעות עיקוב אחר אנשים. 

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

 

מעקבים של פתרונות חקירות מיוחדות


פתרונות - חקירות מיוחדות הינו משרד חקירות המתמחה בביצוע מעקבים אחר אנשים בארץ ובחו"ל, ולמשרדנו נסיון וידע מקצועי רב בתחום המעקב והבילוש הסמוי. לעוקבים המועסקים אצלנו אלפי שעות ניסיון מבצעי עשיר, ניסיון שנרכש במשך שנות פעילות רבות, הן ביחידות המבצעיות של גופי החקירות והבטחון השונות ובהן יחידות העיקוב של משטרת ישראל ("הסמויה"), מצ"ח והשב"כ והן בפעילות חקירות אזרחית כחוקרים פרטיים.


שירותי מעקב טכני


במהלך הפעילות הסמויה אנו נעזרים בציוד טכנולוגי מתקדם, ציוד צילום וידאו וסטילס, בכלי רכב מוסווים, ברכבי תצפית ועזרים נוספים. מנהל המשרד מפקח באופן אישי על כל הפעילות הסמויה המתבצעת בשטח והוא יעמוד לשרותכם לעידכונים ודיווחים, בהתאם לצורך ולהתפתחויות.


אנו נשקול את הנסיבות והצרכים, נאסוף, נעבד ונעריך את המידע הראשוני אודות היעד או היעדים ("האובייקט") למעקב ונצא לדרך כשאנו מוכנים לביצוע המשימה באופן יעיל ומקצועי ככל שניתן. ישנם פעולות חקירה אשר הפתרון היחידי בהם יכול להתבצע רק באמצעות מעקב,  ואולם בבואכם לבקש את שרותיו של בלש פרטי בחנו את מקצועיותו ואת הכלים הנוספים אותם הנו מציע לכם, ואל תתפתו ישר לביצוע מעקב.


בסיום המעקבים תקבלו את ממצאיהם הן באמצעות דו"ח מפורט בכתב והן באמצעות תצלומי וידאו ו/או סטילס שיצורפו אליו, שיתארו וימחישו את שהתרחש במהלך המעקב. המעקבים והחקירות במשרדנו מבוצעים בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676


לא אחת אנו נתקלים בלקוח אשר אומר: "בסך הכל צריך לנסוע אחרי רכב... מה כבר יכול לקרות". כשם שאין תחליף לעבודתו של מנתח הלב, כך גם אין תחליף לעבודתו של חוקר פרטי. מי שהחליט בכל זאת לבצע מעקב לבדו, ימצא עצמו לאחר זמן קצר מאבד את האובייקט, מתגלה על ידו או במקרה הגרוע אף מבצע תאונה.

 

 

 

 

מעקב טכני


למאמר המלא

איתור מספרי טלפון חסויים


למאמר המלא

מכירה והשכרה של ציוד צילום וידאו סמוי ומצלמה נסתרת


למאמר המלא

מערכת ניווט לווינית


למאמר המלא
| More