ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

איתור אנשים

איתור אנשים – אף אחד לא נעלם סתם כך

יום בהיר אחד הוא פשוט נעלם. בדקתם, חיפשתם, צילצלתם, דפקתם בדלת – וכלום. האדם שהכרתם שנים פשוט לא ניתן לאיתור. האם זה הזמן להרים ידיים? להיעזר במשטרה? ממש לא: משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' מתמחה בדרכי איתור אנשים שנעלמו, מכל סיבה שהיא.

מתי יש צורך לבצע איתור אנשים?

ישנם מקרים רבים, לצערנו, בהם יש צורך לאתר אנשים שנעלמו לפתע:

  • בעלי חוב שנמנעים מלשלם אותו
  • חיפוש זכאים לקבלת ירושה משפחתית
  • איתור אדם ספציפי שיתרום להתקדמות חקירה
  • קרוב משפחה נעדר, בני נוער שברחו מהבית צעיר שנעלם בטיול

כל חוקר פרטי מנוסה יסכים כי איתור אנשים הוא אחד מנושאי הפניות הנפוצים ביותר שיש. אם מדובר באיש מקצוע איכותי הוא גם יביא תוצאות ומהר.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

 

למה שלא תיעזר במשטרה לאיתור אותו אדם?

האינסטינקט של כולנו הוא לפנות למשטרה באיתור אדם שנעלם. אבל ברוב המקרים, לא בטוח שזה יעזור. מדוע? משום שלמשטרת ישראל כוח אדם מצומצם מאוד ועניינים רבים שמעסיקים אותה. לא מעט פעמים המשטרה הפסיקה איתור אנשים לאחר חיפוש מאומץ של כמה ימים, פשוט כי אין ביכולתה להקצות שוטרים למשימה.

כמה פעמים שמעתם על נעדר שלא נמצא במשך שנים, למרות פניות חוזרות ונשנות של קרוביו למשטרה? כדי להשיג את המידע הדרוש במהירות, מומלץ לפנות אל משרד שמתמחה באיתור נעדרים, כמו 'פתרונות – חקירות מיוחדות'. כך מתבצע איתור אנשים בצורה הטובה ביותר.

איך בדיוק מאתרים אנשים שנעלמו?

על חלק מהשיטות שבעזרתן מתבצע איתור אנשים תוכלו לחשוב לבדכם: בעזרת 'עקבות' עסקיות (רכישות שביצע האדם בכרטיס אשראי וכדומה), איתור אנשים לפי כתובת מגורים חדשה באמצעות פנייה למשרד הפנים וכדומה.

אבל, חוקר פרטי מקצועי מחזיק בשיטות איתור משוכללות עוד יותר, וביניהן איתור אנשים לפי מספר טלפון, איתור כתובת שלא דרך משרד הפנים, מציאת נעדרים על ידי תשאול ומעקב מסוגים שונים. משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' מחזיק בציוד משוכלל לאיתור ומעקב, שיסייע לכם רבות במציאת כל אדם.

עד היכן יכול להגיע חוקר פרטי מטעם 'פתרונות – חקירות מיוחדות'?

כיאה לגוף מנוסה ומקצועי בתחום החקירות, משרד 'פתרונות – חקירות מיוחדות' מסוגל לבצע איתור אנשים בכל מקום בארץ ובעולם. אם האדם שאתם מחפשים נמלט לחו"ל או שאינכם מצליחים ליצור קשר עם קרוב משפחה בתפוצות, נוכל לאתר אותו הודות לכישורים ולאמצעים שעומדים לרשות אנשי המשרד.

לאחר איתור האדם המבוקש, יעבירו אליכם אנשי 'פתרונות – חקירות מיוחדות' רשימה של דרכי התקשרות עם אותו אדם והוכחות למציאתו: כתובת נוכחית, מספרי טלפון פעילים, כתובת המשרד ואפילו מספר העסק שבבעלותו. בצורה הזו, איתור אנשים לא רק יסתיים במהירות אלא גם יאפשר לכם ליצור קשר עם אותו אדם ללא בעיה.

מחפש אדם שחייב לך כסף? בנך ברח מהבית ונעלם? צור קשר ונבצע עבורך איתור אנשים במהירות ובמקצועיות.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל