ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

בדיקת האזנה על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם

אנו אוהבים לשמור על הפרטיות שלנו ומשתדלים שלא לחשוף את זהותנו לזרים, אך בעולם המהיר שלנו, משימה זו הופכת למורכבת מאוד. משרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות, מבצע בדיקת האזנה על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם פעמים רבות. בימינו, קל מאוד להתקין מכשיר האזנה. נוכלים, שרלטנים ועבריינים נוספים מבצעים פעולה פשוטה זו כדי לפגוע באזרחים תמימים או על מנת לדלות מידע עסקי.

בדיקת האזנה על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם – כך תדעו שמאזינים לכם

על מנת לשתול מכשיר האזנה, אין צורך בגישה פיזית ישירה אל המכשיר שלכם. נוכלים המבינים היטב בתחום הטכנולוגי יכולים לשתול תכנה זדונית באמצעות אפליקציה תמימה למראה. כך שבמידה ותורידו את האפליקציה הזו, יוכלו להאזין לשיחותכם ללא בעיות. אלה כמה מקרים מעוררי חשד הדורשים בדיקת האזנה על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם:

  • סוללה שמתרוקנת במהירות – אתם מגלים כי סוללת המכשיר שלכם מתרוקנת מהר יותר מהרגיל בזמן האחרון. כך שאתם מוצאים את עצמכם מטעינים את הטלפון הסלולרי שוב ושוב. אם זה המצב, חשוב לגשת לחוקר פרטי שיוכל לבדוק את המכשיר. 
  • הסוללה שלכם מתחממת – מכשיר המתחמם במהירות ללא סיבה נראית לעין הוא סימן מחשיד, בייחוד אם שמתם לב לכך שהמכשיר מתחמם לאחר שכמעט שלא השתמשתם בו. 
  • רעשים במהלך שיחות – אתם משוחחים במכשיר הטלפון שלכם ומגלים כי בן שיחתכם בצד השני מתקשה לשמוע אתכם בגלל רעשי רקע והפרעות.
  • המכשיר נכבה לאט מהרגיל – תוכנות הריגול הן תוכנות אשר מעטות את הטלפון, ולכן המכשיר שלכם ייכבה לאט יותר. 

האנשים שחושפים את מכשירי הציתות

בדיקת האזנה על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם מתבצעת על ידי חוקרים פרטיים מיומנים. חוקרים אלה מכירים היטב את עבודתם, ויש ברשותם מכשירים טכנולוגיים מתקדמים אשר מסייעים להם לאתר את החשודים. כך שאם הבחנתם בסימני ריגול, אין זה אומר שאתם צריכים להתמודד לבד עם המציאות. פנו לחוקרים פרטיים שיכולים לסייע לכם למנוע את הריגול היום יומי שהפך לשגרת חייכם. חוקרים פרטיים מקצועיים מתחייבים ללוח זמנים מסוים, ועומדים בו על מנת לספק עבורכם את השירות הטכנולוגי הטוב ביותר שקיים היום. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל