ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

בדיקת האזנות סתר בבית במשרד וברכב

"האויב מאזין" הוא סיסמה ידועה בצה"ל, כך שאנשי ביטחון מנוסים מנחים את החיילים החדשים כיצד לשמור על סודיות. אבל גם בחיים האזרחיים לא חסרות הפתעות, כך שלא פעם אנו יגלה האדם כי יש לבצע בדיקת האזנות סתר בבית במשרד וברכב, בייחוד אם הוא עוסק בתפקיד בכיר וחשוף בכל עת למידע רגיש. פתרונות – חקירות מיוחדות הוא משרד מקצועי המאפשר לבצע את כל הבדיקות הדרושות על מנת למנוע מהעוקבים להגיע למידע הפרטי שלכם. 

בדיקת האזנות סתר בבית, במשרד וברכב – מגינים על הפרטיות שלכם

על פי החוק, האזנת סתר היא הקלטה או הקשבה לשיחות המתרחשות במרחב הפרטי ללא ידיעתם של המשתתפים ומבלי שהם מסכימים לכך. האזנה בלתי חוקית היא עבירה פלילית והעונש עליה יכול להגיע ל-5 חודשי מאסר. מאזינים מיומנים יכולים להשתמש בכלים טכנולוגיים שונים על מנת להאזין לכם בבית, במשרד וברכב. חוקרים פרטיים המבצעים בדיקות האזנה מגלים לא פעם מכשירי ציתות משוכללים, מיקרופונים, מכשירי הקלטה, התקני שידור, התקני GPS או מצלמות נסתרות. הם פועלים בחשאיות כדי לגלות את מיקומם של המכשירים האלה ולמסור לידיכם את בעליהם. 

מי כבר יכול להאזין לי?

גם אם אינכם דמות מוכרת בציבור או בעלים של חברה גדולה, עדיין ישנם אנשים שיכולים להאזין לכם ללא ידיעתכם. לדוגמה, אם בני זוג נמצאים בהליכי גירושין ואחד הצדדים מעוניין "לסחוט" מהצד השני כמה שיותר דמי מזונות, הם ירצו להשתמש במידע אשר השיגו גם בדרכים לא חוקיות. על כן, ככל הנראה יוסיפו מכשירי ציתות לבית, לרכב ועוד. כמו כן, מאזינים בסתר יכולים להיות פורצים מיומנים אשר "מתלבשים" על בית מפואר על מנת לברר מתי דייריו טסים לחו"ל. כך הם יכולים לנצל את ההזדמנות, לפרוץ לבית ולגנוב דברי ערך.

אני חושב שמאזינים לי, מה עושים?

אם אתם חוששים שמאזינים לכם ברכב, במשרד או בבית, אל תנסו ליצור קשר עם חוקר פרטי במקומות אלה. נהלו את השיחה עמו בחוץ על מנת שהמאזינים לא יבינו כי מנסים לאתר אותם. לחוקרים פרטיים מיומנים יש את כל הכלים והידע הדרוש על מנת לאתר את הפורצים מבלי לעורר חשד. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל