ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

בדיקת האזנת סתר

בדיקת האזנה אשר תתבצע על ידי "פתרונות – חקירות מיוחדות" תעזור לאתר גם את מכשירי ההאזנה הזעירים והמתוחכמים ביותר. לאור ההתפתחויות הרבות בעולם הטכנולוגי אנו יכולים ליהנות היום ממכשירים משוכללים שונים, אך חשוב לזכור כי הטכניקות האזנה מתוחכמות זלגו גם לידיים פרטיות וקיימים אנשים אשר מבצעים שימוש לא חוקי באמצעי האזנה אלה. קיימים גורמים פרטיים שונים אשר עושים שימוש בהאזנות לצורך האזנה לבן או בת זוג, או לשם איסוף מידע בין ארגונים עסקיים שונים. חשוב לציין כי האזנת סתר בלא אישורים מתאימים מבית המשפט הינה עבירה אשר עונשה הוא חמש שנות מאסר.

בדיקת האזנה – עסק למקצוענים בלבד

במידה ואתם חוששים כי גורם כלשהו מאזין לכם שלא כחוק, ישנה חשיבות רבה בפניה אל משרד חקירות מקצועי אשר יבצע בדיקת האזנה ויאתר אמצעי האזנה אשר הוטמנו בביתכם, במשרדכם או ברכבכם, במידה והם קיימים. הסרת הספקות הקיימים הינו צעד חשוב אשר יוכל להעניק לכם את השקט הנפשי שמגיע לכם.

את בדיקת ההאזנה יכול לבצע אך ורק טכנאי מקצועי. הוא יבדוק את קווי הטלפון ואת חלל החדרים החשודים, זאת מתוך מטרה לאתר מכשירי האזנה וציתות שונים, לרבות מצלמות סמויות מן העין. את תוצאות הבדיקה אתם יכולים לקבל בצירוף הראיות על נוכחותם של אביזרי האזנה שונים. בדיקה על ידי איש מקצוע מנוסה ומורשה לכך היא הדרך היחידה לאשש או לשלול את החשדות שלכם בנושא. במידה ומקצוען הוא היה זה שהטמין את אמצעי ההאזנה, הרי שבחיפוש רגיל לא תוכלו לאתר אותם, על כן אל תהססו ופנו אל משרד חקירות מקצועי אשר יוכל לעשות בעבורכם את העבודה.

כדי שאתם תוכלו לישון בשקט

החששות שעוקבים אחרינו וחוסר הוודאות מביא איתו אי שקט וחוסר נוחות לשהות במקום התעסוקה או בבית. על מנת שתוכלו לנוח בראש שקט תוכלו לפנות אל "פתרונות – חקירות מיוחדות". אנו נבצע את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לאתר כל תוכנה או חומרה אשר הוטמנה בין חפציכם במטרה לאסוף עליכם מידע. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד אתם יכולים למנוע ולסכל האזנות שכאלה בעתיד.

 

בדיקת האזנת סתר

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל