ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

בלש פרטי מחיר

אנו אוהבים את החיים שלנו כשהם מתנהלים על מי מנוחות. כשיש לנו עבודה משתלמת, זוגיות טובה וחברים איכותיים שעמם אפשר לבלות בזמננו הפנוי. אך לפעמים לא כך הם פני הדברים. רבים מאתנו מרגישים שהחיים שלנו הופכים לשקר, שיש מישהו קרוב מאוד אלינו שמתנהל באופן לא כשר. בלש פרטי מחיר יכול לסייע לכם לפתור את התעלומות. הוא מספק לכם את הידע הדרוש ועמו אתם יכולים לפנות למשטרה או להתעמת עם האדם שפגע בכם. במשרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות לא ישאירו אתכם במתח ויעשו הכול על מנת להסיר את הלוט. 

בלש פרטי מחיר – על מה אנחנו משלמים בעת החקירה?

לא כל אחד יכול להיות בלש פרטי. זוהי עבודה אינטנסיבית הדורשת ריכוז, יצירתיות וניסיון רב בתחום. הבלשים המקצועיים נתונים בלחץ מתמיד, הם מבצעים מעקבים אחר מטרות ביום ובלילה, בעודם אוספים מידע עבור לקוחותיהם. מעבר לכך, לבלשים יש חוש מפותח, הם יודעים לזהות אנשים שמשקרים להם, יודעים להציע פתרונות מבריקים גם כשהמצב נראה אבוד, ויכולים להגיב במהירות לכל שינוי בסיטואציה. כמו כן, הבלשים משתמשים בציוד מקצועי ומשוכלל המאפשר להם לפעול במהירות: מצלמות איכותיות, אמצעי מעקב טכנולוגיים משוכללים, מערכות לאיתור מטרידים בטלפון, מערכות לגילו ציתות והאזנה או מכשירים לבדיקת פוליגרף. 

אז כמה זה עולה בעצם?

בלש פרטי מחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לאלפי שקלים, תלוי בסוג החקירה. לדוגמה, בעת מעקב אחר אדם מסוים – בן זוג בוגד או נוכל שאינו מחזיר את הכסף – המחיר עשוי לנוע בין 300 ל-400 שקלים לשעת מעקב אחת. זאת משום שבעת המעקב דרושים לא פעם שני עוקבים מקצועיים המשתמשים בציוד מעקב יקר ואיכותי. דוגמה נוספת היא שימוש או התקנת מכשירים משוכללים. לדוגמה, התקנת מצלמה נסתרת יכולה לעלות בין 1,500 ל-4,000 שקלים, בעוד בדיקת שיחות טלפוניות המגיעות ממספר חסוי עשויה לנוע בין 1,200 ל-2,000 שקלים. בדומה לכך, גם מחיר בדיקת פוליגרף עשוי לעלות כ-2,000 שקלים, וזאת בשעה שמנהלים מעוניינים לבדוק את העובדים הקיימים או עובדים חדשים שבאים להתמודד על משרה מסווגת הדורשת אחריות רבה. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל