ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

בלש פרטי

עבודתו של בלש פרטי בישראל היא מורכבת. מצד אחד עליו לבצע מעקבים סמויים, ומצד שני עליו להימנע מפגיע בפרטיות או הטרדה של הנעקב. "פתרונות – חקירות מיוחדות" הינו משרד חקירות בעל וותק רב בתחום אשר מוביל בתחומה מזה זמן רב. לאורך השנים למדנו את הדקויות הנדרשות ממשרדינו על מנת שכל ממצאי החקירה אשר אנו משיגים יהיו תקפים וקבילים בבתי המשפט.  אנו נעשה את המירב על מנת להעניק לכם את השירות האמין, האיכותי והמקצועי ביותר.

איך הופכים להיות בלש פרטי ?

ברגע שאנשים רבים שומעים את צמד המילים "בלש פרטי" הם מיד מתחילים לדמיין את השרלוק הולמס המהורהר, אוסף רמזים, מבצע מעקבים ומסיק מסקנות מבריקות. אך האמת היא כי אין הבדל בין בלש פרטי לבין חוקר פרטי, אלו הם רק שני כובעים שונים לאותו החוקר. אין זה משנה האם אדם קורא לעצמו בלש או חוקר, כל עוד הוא אדם המסוגל והמורשה מבחינה חוקית לבצע את איסוף המידע הדרוש לכם.

חשוב לזכור כי המסע אל עבר התואר הנכסף של בלש פרטי עובד בדרך ארוכה ומאתגרת.

  • תחילה עליו יהיה לבצע 3 שנות התמחות בתחום.
  • לאחר מכן יהיה עליו לעבור בהצלחה את המבחנים של משרד המשפטים לשם קבלת הרישיון. רק לאחר מכן יוכל הבלש או החוקר לעסוק במקצוע מבחינה חוקית תחת הכובע של "חוקר פרטי".
  • במידה והחוקר מעוניין לפתוח משרד חקירות משלו, יהיה עליו להתנסות בתחום במשך 5 שנים בתוק חוקר פרטי מורשה.

שימו לב כי אתם בוחרים במשרד חקירות מורה אשר מגובה בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים על פי חוק, כל פעולה אחרת בליווי של משרד לא מוסמך תהווה כעבירה על החוק.

חקירה מקיפה ודיסקרטית

חלק מהתנאים החשובים ביותר לניהולה של חקירה מוצלחת הם למעשה קיום החקירה באופן דיסקרטי ואיסוף מידע מעמיק על כל נושא שנחקר. "פתרונות – חקירות מיוחדות" מקפידים לשמור על סטנדרטים גבוהים בכל חקירה, כך שאנו משתמשים בכל האמצעים הטכנולוגיים החדישים על מנת לאסוף את המידע בצורה האמינה, החוקית והמקצועית ביותר.

בלש פרטי

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל