ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

גילוי האזנות בבית

הבית נחשב למרחב הפרטי שלנו, מרחב שבו אנו יכולים לעשות ככל העולה על רוחנו מבלי לתת דין וחשבון לאיש. אך לפעמים גם הבית הופך למקום בלתי בטוח, בייחוד אם אתם חושדים שמצותתים לכם. גילוי האזנות בבית הוא אחד מבין השירותים הרבים של משרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות. תוכלו לקבל שירותים בתחומים נוספים כמו חקירות כלכליות, בגידות, חקירות בחו"ל ועוד.

גילוי האזנות בבית – איך נדע שמאזינים לנו?

גילוי האזנות בבית הוא אחד הגילויים המורכבים יותר לביצוע, והוא דורש את ערנותו של בעל הבית. אלה כמה סימנים שיסייעו לכם לבחון אם מאזינים לכם בשטח הפרטי שלכם:

  • נכנסו לבית, אך לא נגנב דבר – מרגלים מתקינים את מכשירי הריגול במקצועיות ובדרך כלל מבלי להשאיר עקבות. עם זאת, דיירים פדנטיים במיוחד יכולים לשים לב לכך שישנו רהיט שהוזז ממקומו או שהשטיח מונח בזווית שונה מבדרך כלל. 
  • שינויים בתקרה או ליד ציוד חשמלי – המרגלים אוהבים להתקין את מכשירי הציתות מאחורי שקעים, גלאי עשן או מתגים חשמליים. כך שאם אתם רואים שאריות טיט במקומות האלה או שינויים קלים בצבע הקיר, ייתכן שמישהו שתל מכשיר האזנה מתוחכם. 
  • לפתע קיבלתם "מתנות" – יש הנוהגים להסתיר את מכשירי הריגול בתוך חפצים כמו נורות, רדיו או שעונים. אם אתם מבחינים בחפץ שלא היה לכם מקודם ואם אחד השליחים או הספקים נתן לכם אותו, ייתכן שמדובר בחפץ הכולל מכשיר ריגול. 
  • רעשים מוזרים בטלפון – אם מותקן מכשיר ציתות בביתכם, הטלפון שלכם עשוי להשמיע רעש מוזר גם כשהשפופרת שלו תלויה עליו. כמו כן, לעתים "תזכו" בשיחות טלפון מוזרות, ואם תענו להם תשמעו רעשים שונים מאחורי הקו ללא תגובה. 
  • מסתובבים לידכם הרבה אנשי מקצוע – דוגמת שיפוצניקים, פועלי חשמל, טכנאי סלולר ועוד. "מקצוענים" אלה יכולים להיות למעשה מרגלים מקצועיים שבאו לשתול בבית או בבניין מכשירי האזנה. 

כשיש ספק, אין ספק

אם הבחנתם באחד או יותר מבין הסימנים האלה, חשוב לפנות לחוקרים פרטיים מקצועיים על מנת לבצע גילוי האזנות בבית. על כל פנים, אל תנסו ליצור קשר עם החוקרים כאשר אתם מצויים בבית, וזאת על מנת שלא לעורר את חשדם של המאזינים. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל