ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

גילוי האזנת סתר מקצועי

אנחנו אוהבים להיות קנאיים לפרטיות שלנו. מסיבה זו איננו מחלקים את מספר הטלפון שלנו לזרים ברחוב ודואגים לתלות וילונות עבים על יד החלון. עם זאת, כל אחד מאתנו עלול ליפול קורבן להאזנות סתר ללא ידיעתו. על כן, גילוי האזנת סתר מקצועי הוא מנת חלקם של חוקרים פרטיים מיומנים המשתמשים במכשירים טכנולוגיים מתקדמים כדי לאתר את הנוכלים. משרד החקירות של פתרונות – חקירות מיוחדות, הוא משרד ייחודי אשר יסייע לכם לגלות האזנות בלתי חוקיות. 

גילוי האזנת סתר מקצועי – סוגי ההאזנות השונות

חוקרים פרטיים מיומנים מבצעים גילוי האזנת סתר מקצועי במקומות רבים. אלה כמה מבין המקומות המיועדים לפורענות:

  • הטלפון הסלולרי שלכם – האזנות סתר דרך הסלולר הן מבין ההאזנות הנפוצות יותר שקיימות היום ולא בכדי. שהרי לא צריך הרבה כדי להתקין תוכנת ריגול זדונית במכשיר. האקרים מיומנים אינם צריכים לגשת פיזית למכשיר שלכם. הם יכולים להתקין תוכנה מרחוק באמצעות אפליקציה. כך שאם אתם מבחינים בסימנים מחשידים כמו מכשיר שמתחמם יותר על המידה או שהסוללה שלו נגמרת מהר מדיי, כדאי לפנות לחוקר מקצועי. 
  • הבית הפרטי – אכן, יש אנשים החודרים למרחב הפרטי שלכם ומאזינים לכל השיחות שלכם. יכולות להיות לכך מטרות שונות. אחת מהן היא ניסיון פריצה לבית. הפורצים מאזינים לשיחותיכם, לומדים על ההרגלים שלכם על מנת לאתר את שעת הכושר המתאימה לפרוץ לבית ולגנוב חפצים יקרי ערך בזמן שתהיו בחוץ.
  • המשרד – אם אתם עובדים בארגון רגיש, ייתכן שגם אתם עלולים להיות חשופים להאזנות. חברות מתחרות או גורמים זדוניים מעוניינים לא פעם במידע ארגוני רגיש לטובתם. מסיבה זו, חברות רבות עוברות בדיקה לגילוי האזנת סתר מדי תקופה. 
  • הרכב – הרכב שלכם נגיש מאוד עבור אלה המעוניינים לשתול בו מכשירי ציתות. הוא עומד בחוץ וללא השגחה במשך רוב שעות היום, ועל כן קל להשחיל לתוכו מכשיר האזנה שיתעד את שיחות המנהלים או שיחות אישיות.

מה אומר החוק לגבי האזנת סתר?

האזנת סתר היא האזנה ללא רשותו וידיעתו של המשתתף. מדובר בעבירה פלילית לכל דבר ועניין שהעונש עליה יכול להגיע ל-5 חודשי מאסר. אם אתם חושדים שמישהו מאזין לכם, פנו לחוקרים מקצועיים שיכולים לפתור את העניין בקלות. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל