ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

גילוי ובדיקת האזנות סתר

גילוי האזנות סתר היא אחת הדרכים בה החוקרים המיומנים של "פתרונות – חקירות מיוחדות" יכולים לסייע לכם. האזנת סתר אשר מתבצעת בהיעדר של צו משפט הינה עבירה על החוק וזו זכותכם לגלות האם עבירה זו מתבצעת. יכול להיות שיש מישהו שמאזין לכם? שכרו את שירותיו של משרד חקירות מורשה ומקצועי על מנת שיבצעו בדיקות גילוי האזנות סתר ויעניקו לכם את התשובה לשאלה זו.

חשיבותו של גילוי האזנות סתר

גילוי האזנות סתר מתבצע על ידי חברת חקירות מקצועית באמצעות אביזרים מגוונים וחדשניים אשר נועדו לגלות גם את מכשירי ההאזנה הקטנים והסמויים ביותר. בשנים האחרונות לאור הפיתוחים הטכנולוגיים המרשימים בתחום הננו – אלקטרוניקה החלו להופיע מכשירים אשר באמצעותם ניתן להאזין לשיחות, לצלם בסמוי ואף לצפות במחשבו של אדם מבלי שהוא יהיה מודע למתרחש.

 חשוב לזכור כי האזנת סתר הינה פעולה לא חוקית במידה ואין היא מגובה בצו בית משפט ודינה מאסר של 5 שנים. על כן, עסקים אשר מנסים לרגל אחרי עסקים אחרים, או בני זוג אשר מנסים לדלות מידע לקראת הגירושין על הצד השני, עוברים על החוק בעצם הצבת אביזרים שכאלו. אדם אשר מחפש לקבל עליכם ועל ההתנהלות שלכם מידע רגיש יהיה מסוגל להשתמש במידע הזה נגדכם ועל ידי כך הוא עלול לגרום לנזקים הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית.

איך מאתרים את ההאזנות הללו ?

במידה ואתם חושדים כי מאזינים לכם בסתר, כי המשרד שלכם משמש לריגול תעשייתי וכי גורם כלשהו מנסה לרגל אחריכם, הרי שהגיע הזמן לעשות בדיקה יסודית במקום. "פתרונות – חקירות מיוחדות" הם משרד החקירות לו אתם זקוקים. אנו משתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לגלות נוכחות של האזנות סתר, מצלמות סמויות ותוכנות ריגול שונות. פעולת האיתור מתבצעת בעזרת שימוש במכשור מקצועי, זאת יחד עם בדיקה פיזית של המקום, בית העסק, הבית ואף הרכב שלכם. פנו עוד היום לקבלת מידע נוסף, ייעוץ ומענה על שאלותיכם בנושא.

גילוי ובדיקת האזנות סתר

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל