ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

גילוי האזנות סתר

בשנים האחרונות עם התקדמות הטכנולוגיה ופיתוח הננו אלקטרוניקה, החלו להופיע מכשירים זעירים שבאמצעותם ניתן להאזין לשיחות, לצלם בסמוי ולדעת את המתרחש במחשב גם אם האדם המבקש לעשות זאת אינו נמצא בקרבת מקום.

במשרדנו, מתקבלות יותר ויותר פניות לביצוע בדיקות לגילוי האזנת סתר או מצלמות סמויות שקיים חשד כי הותקנו במשרדים, חשד לריגול תעשייתי? מישהו מאזין לטלפון שלך? לחדר הישיבות? לרכב? חושדים שבן או בת הזוג התקינו לכם מכשיר האזנה? חושדים שהתקינו לכם תוכנת ריגול או סוס טרויאני במחשב בעסק או בבית? צוות המקצוענים של משרדנו פנוי בכדי לתת לכל אלה את המענה.

בדיקת האזנה

לפתרונות – חקירות מיוחדות,יש פתרונות מהמתקדמים בעולם בתחום ציוד לגילוי האזנות הסתר וחשיפתן. טכנאי מקצועי ממשרדנו יבצע בעבורכם בדיקה בקווי הטלפון ובחלל החדרים החשודים (בדיקת נפח), במטרה לגלות ולאתר מכשירי ציתות והאזנה, לרבות מצלמות סמויות. בנוסף לבדיקות אלו קיימת גם האפשרות כי איש אבטחת מידע ממשרדנו יבצע בעבורכם בדיקה מקיפה ברשת המחשבים בחברתכם או במחשב הנמצא בביתכם, בכדי לאתר רוגלות או קבצי ריגול שהותקנו בהם ללא ידיעתכם.

פרט לכל אלה נוכל להציע לכם ציוד והמלצות כיצד למנוע ולסכל האזנות שכאלה בעתיד. באפשרותנו לבצע בעבורכם סקר אבטחה מקיף וכן להשכיר/למכור מערכת המסוגלת לסכל ניסיונות האזנה וצילום, מערכת המיועדת בעיקר לחדרי ישיבות, או מקומות אסטרטגיים אחרים.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

 

מי בעיקר מבצע האזנות סתר?

האזנת סתר בין חברות:

הדינמיות והתחרותיות של עולם העסקים גורמת לא אחת לבעלי חברות לבקש ללמוד את מתחריהם גם בדרכים שאינן לגיטמיות. הרי חלומו של בעל חברה הנו לדעת על מה מדברים בחדר המנכ"ל או בחדר הישיבות של החברה המתחרה, מידע שבאמצעותו הוא יוכל לכלכל את צעדיו ולמקסם את רווחיי חברתו. מהלך שכזה נקרא ריגול עסקי , פעולה שאינה לגיטימית בניגוד לאיסוף מידע באמצעות הליך לגיטימי של מודיעין עסקי.

האזנת סתר בין בני זוג:

בשנים האחרונות, עם ריבוי תופעת הגירושין אנו נתקלים יותר ויותר בבני זוג המבצעים האזנות סתר האחד לשני ממגוון סיבות. סיבה אחת הנה לדעת האם קיימת בגידה , סיבה שנייה במטרה ולדעת על מהלכים המתקיימים במסגרת הליכי הגירושין , סיבה נוספת לדעת מה מייעצת החמה וכו'.

מהם המקומות העיקריים בהם ניתן להתקין האזנת סתר / מצלמות נסתרות?

האזנת סתר לקו טלפון:

האזנת סתר לקו טלפון יכולה להתבצע בשני אופנים. אופן אחד באמצעות מכשור המחובר בחוט לשקע הטלפון ומשם למכשיר הקלטה (דרך זו הנה סמויה אולם לא לחלוטין) ואופן שני המומלץ וסמוי יותר הנו באמצעות התקנת BUG או בעברית "גו'ק" המותקן על קו הטלפון בין אם בשקעי הבית או בין אם בארון הסעף, המשדר באופן אלחוטי למכשיר הקלטה. בשני האופנים הנ"ל מתחילה ההקלטה של השיחה בכל פעם שמורמת אפרכסת הטלפון ומסתיימת ברגע שהיא מונחת חזרה.

האזנת סתר לחלל חדר:

האזנת סתר לחלל חדר יכולה להתבצע במספר אופנים, כאשר הצורות הנפוצות ביותר הנן באמצעות הנחת מכשיר הקלטה כטייפ מנהלים סלילי או דיגיטלי (כיום נהוג להתקין טייפים דיגיטליים וזאת בשל זמן ההקלטה הממושך שביכולתם להקליט) אשר מקליט את המתרחש, או באמצעות התקנת BUG / "גו'ק" המשדר באופן אלחוטי למכשיר הקלטה הנמצא במרחק שיכול אף להגיע ל- 300 מטר ויותר.

האזנת סתר לטלפון נייד:

אחת מההאזנות היותר קשות לביצוע הנה האזנת סתר לקו טלפון נייד . במערכות הביטחון קיימים מכשירים אשר יכולים להתביית על מספר טלפון ולהאזין לו בקלות יחסית, אולם בסקטור האזרחי הדבר בעייתי יותר אם כי לא בלתי אפשרי. ניתן כיום להתקין תוכנה בשם ספיי פון , המותקנת על מכשיר הטלפון לו רוצים להאזין ולמעשה לשכפל אותו (התוכנה אינה פועלת על כל מכשירי הטלפון ולשם התקנתה זקוקים ל גישה פיזית למכשיר הטלפון) ולהאזין לכל שיחה יוצאת/נכנסת כל מיסרון SMS נכנס/יוצא, להאזין לסביבת המכשיר ואף לקבל מיקום אזור בו נמצא המכשיר. השיטות האחרות דומות לשיטות שתוארו בסעיף ה- האזנה לרכב .

האזנת סתר ברכב:

האזנת סתר לחלל רכב הפכה לנפוצה בשנים האחרונות יותר ויותר עם תפיסת הטלפון הנייד והדיבוריות חלק בולט בחיינו. גם ברכב ניתן להתקין מכשיר הקלטה כטייפ סלילי או דיגיטלי, הרי מדובר בחלל סגור, כאשר קיימות שיטות נוספות כשהבולטת ביניהן הנה התקנת מכשיר האזנה מבוסס סלולר , אליו ניתן לחייג מכול מקום בעולם ולהאזין למתרחש. קיימים כיום מכשירי האזנה והקלטה מקצועיים שגודלם הנו מיניאטורי, המסוגלים להאזין למתרחש ברכב במשך ימים רבים, כאשר מכשירים אלו נכנסים למצב של הקלטה בכל פעם ששוהה אדם ברכב והם מפסיקים לפעול ברגע שהוא יוצא. כך למעשה הם מקליטים את כל הנעשה ברכב בזמן שהייתו של הנהג, שיחות טלפון, דיבורים וכו'.

האזנת סתר למחשבים:

כשם שהטלפונים הסלולריים תפסו מקום מרכזי בחיינו, כך גם המחשבים. כיום כמעט ואין אדם שאין לו גישה למחשב נייח או נייד, בין אם במקום עבודתו, בית מגוריו וכו'. המידע האגור במחשב הנו עצום וניתן למצוא בו מידע עסקי כלקוחות, ספקים, מחזורי מכירות, מידע אישי כאימיילים, חשבונות בנק, רשימת אנשי קשר, הרגלי גלישה באינטרנט, צ'טים, העדפות מיניות וכו'.

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

חדירה למחשבים יכולה להתבצע במספר אופנים. אופן אחד והבולט שבהם הנו באמצעות התקנת תוכנת ריגול (מצריך גישה פיזית למחשב) המסוגלת לנטר את כל הפעולות שנעשות במחשב כהתכתבויות, קבלה ושליחה של אימיילים, צילום של מסך המחשב בכל פרק זמן שנקבע, זיהוי סיסמאות ועוד. צורה נוספת הנה באמצעות שליחת קובץ הנגוע בסוס טרויאני אשר יודע להתקין עצמו לבדו במחשב ואשר מרגע השתלתו משדר נתונים מהמחשב למשתיל תוכנת הריגול .

 

רוצים לבצע בדיקת האזנה במשרדכם או בביתכם? לחצו כאן לצורך יצירת קשר.

 

לתשומת ליבכם: 

החוק במדינת ישראל מתיר להשכיר או למכור ציוד האזנה, אולם שימוש בו לצורך ביצוע האזנת סתר מהווה עבירה וכל המבצע אותה מסתכן בפתיחת תיק פלילי כנגדו ובריצוי עונשי מאסר.

לחץ כאן לקריאת חוק האזנת הסתר

גילוי האזנות סתר

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל