ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

זכויות יוצרים – קניין רוחני

אחת מ"מכות המדינה" בשנים האחרונות היא תופעת הזיופים, ומדינת ישראל נכנסה לרשימה המפוקפקת של המדינות המובילות בעולם בנושא זה. במשרדנו מחלקה המתמחה בחקירות בתחום הקניין הרוחני, המנוהלת על-ידי חוקר פרטי בעל ניסיון רב בתחום ההגנה על זכויות יוצרים, פטנטים וסימנים מסחריים. ניסיון רב אשר נרכש במשך שנים רבות של שותפות במאות תיקי חקירה ופשיטות בליווי משטרת ישראל.

פעילויות אלו בוצעו במסגרת עבודה עם הפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות, חברות ביגוד כגון אל-שרד (יבואנית ג'ינס דיזל), טנגו (יבואנית ג'ינס ליוויס), חברת PMI מקבוצת בר-שיווק והפצה (המשווקת קלפים לילדים) ועוד ועוד.

למשרדנו קשרים ענפים עם מקורות בתחומי מדינת ישראל ושטחי הרשות הפלשתינית, היכולים לסייע רבות באיתור מקור הסחורה המזויפת.

המלחמה נגד הפרת זכויות יוצרים מתחילה כאן

מדינת ישראל נחשבת לאחת ממעצמות הזיופים הגדולות בעולם, לפחות בכל הקשור לשכפול של דיסקים, מה שמוּכַר בשפת הרחוב כצריבה. חשבתם פעם כיצד אוכפים את חוק ההגנה על זכויות יוצרים במקרה כזה? איך מאתרים את המזייף וממצים איתו את הדין? למשרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' מחלקה מיוחדת לטיפול במקרים כאלו.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

 

פגעו לך בזכויות היוצרים? זייפו מוצר שלך? אנחנו כאן כדי לעזור

אכן, חוקר פרטי הוא הכתובת לאיתור זייפנים. כמובן שעניין כזה הוא עניין פלילי לכל דבר, אך כדי להוכיח שהאדם בו אתה חושד אכן זייף את המוצר שלך, אתה צרך לאסוף נגדו ראיות חותכות, שיוכיחו את העניין. רק אז תוכל המשטרה לפתוח נגדו תיק פלילי ולהגיש כתב אישום בגין הפרת זכויות יוצרים.

משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' יוכל לסייע לך באיסוף הראיות הללו. משרדנו כולל מחלקה מיוחדת שמוקדשת כולה למלחמה בהפרת זכויות יוצרים, ומדובר בכל קניין רוחני שהוא ולא רק בדיסקים צרובים:

  • שימוש ללא רשות בלוגו.
  • זיוף מוצרי לבוש.
  • שכפול דיסקים, סרטי DVD וכדומה.
  • זיוף צעצועים.
  • זיוף משחקי מחשב וקונסולות (סוני פלייסטיישן ו-wii).

כיצד יכול חוקר פרטי לסייע בהגנה על זכויות יוצרים?

חוקר פרטי המתמחה בנושא הגנה על זכויות יוצרים הוא 'הזרוע המבצעת' בעניינים מסוג זה. כפי שציינו קודם לכן, חוקר פרטי אמון על איסוף הראיות, כדי לאפשר למשטרה או לעורכי הדין לגבש תיק מוצק ובעל ראיות חותכות, כזה שיביא בסופו לעונש עבור הזייפן.

חוקר פרטי מטעם משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' יסייע לך לאסוף כל ראיה אפשרית על הזייפן: היכן הוא מוֹכֵר את התוצרת המזויפת, היכן היא מיוצרת, קבלות לגבי עסקאות שביצע בסחורה המזויפת וכדומה. עם ראיות כאלו, אין שופט שלא ישתכנע כי נעשתה כאן הפרת זכויות יוצרים בוטה ועבירה על חוק זכויות יוצרים.

בעזרת משרד 'פתרונות – חקירות מיוחדות' תגיע לזייפנים

הניסיון הרב של משרד 'פתרונות –חקירות מיוחדות' בטיפול במקרים של הפרת קניין רוחני, מלמד עד כמה הפגיעה ביוצר אנושה, ולא משנה באיזה זיוף מדובר. ארגוני זכויות יוצרים בישראל מנסים בכל רגע נתון להילחם בתופעה, מה שמזמין אלפי פניות בנושא אל משרדי חקירות וחוקרים פרטיים.

לכן, אנשי המשרד מאמינים שיש להילחם עד תום בכל מקרה כזה. בעזרתנו, תוכל למצוא את הזייפנים ולאתר את מי שהפר זכויות יוצרים שלך ושל מוצריך. למשרדנו ניסיון רב בשיתוף פעולה עם גורמים משטרתיים, גם מעבר לקו הירוק (שם כידוע ישנה תעשיית זיופים שלמה) ושלל הצלחות באיתור מזייפים מכל תחום.

עבודה רבת שנים מול ארגוני זכויות יוצרים בישראל כמו הפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות וכן מול חברות ביגוד ושיווק, לימדה אותנו בדיוק כיצד לאתר כל זייפן ולסייע באכיפת החוק להגנת זכויות יוצרים, על כל סעיפיו.

חושד כי הקניין הרוחני שלך נפגע? רוצה להגיע לאדם שהפר זכויות יוצרים? צור קשר מייד ונסייע לך לאתר את הזייפן במהרה

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל