ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקרים פרטיים למעקב והאזנות

יש מקרים בהם אנחנו לא בטוחים לגבי סיטואציה או אנשים מסוימים, למשל עובדים שהעסקנו או שוקלים להעסיק, בני הזוג או מבוטחים שלנו. במקרים כאלה, חוקרים פרטיים יכולים לעשות מעקבים והאזנות.

סרטים וסדרות בתחום הבילוש לימדו אותנו שיש סוגים רבים של חקירות פרטיות, אבל רבים מכם וודאי לא האמנתם שיום אחד גם אתם תצטרכו לפנות למשרד חקירות.

אבל הנה, הגעתם למצב שבו אתם לא בטוחים לגבי סיטואציה מסוימת או לגבי אנשים מסוימים, למשל בני הזוג שלכם, מבוטחים שלכם או אנשים שאתם שוקלים להעסיק או שכבר נמנים עם צוות העובדים שלכם.

במקרים כאלה, משרד חקירות יעזור לכם לגלות את האמת ולהשיג קצת שקט נפשי. את האמת, בין אם היא תואמת את החששות שלכם ובין אם היא נוגדת אותן, יגלו חוקרים פרטיים בעזרת ביצוע מעקבים אחר האנשים הרלוונטיים למקרה, וביצוע האזנות, כל עת שזה אפשרי.

הנה כמה מקרים שבהם צריך חוקר פרטי לניהול מעקבים והאזנות: – בני זוג: כשמישהו חושד שבן הזוג שלו לא נאמן לא, משרד חקירות יכול לעזור לו לבחון את ההשערות שלו.

בנוסף, אם יש חשד לכך שבן הזוג או הפרוד מסתירים מידע לגבי רכוש שצריך להתחלק בו במעמד גירושין, ניתן לבצע חקירות כלכליות.

-עסקים ומוסדות- כששוקלים להעסיק עובד חדש ורוצים לדעת אם מדובר באדם אמין, שפוי בדעתו ולא מסוכן, או כשעולות חשדות לגבי אדם שכבר מועסק, אפשר לנהל חקירה. -ביטוח ומבוטחים- כשלחברת ביטוח יש ספק לגבי אמיתות הנתונים שסיפק לה מבוטח שדורש פיצוי, היא יכולה לשלוח חוקרים שיבחנו את המקרה, ורק אם יימצא דובר אמת, תשלם לו כנדרש.

כמה מילים חשובות לפני שלוקחים חוקר פרטי ועוקבים אחר אנשים אדם מן השורה שעוקב אחרי אדם אחר למעשה עובר על החוק, ובוודאי כאשר הוא עושה לו האזנות או מצלם אותו שלא בהסכמתו.

מדובר כאן בפגיעה בפרטיות האדם. לעומת זאת, אדם שקיבל את ההכשרה והרישיונות המתאימים כדי להיות חוקר פרטי או לנהל משרד חקירות, רשאי לעשות את כל הפעולות ה'פולשניות' האלה.

במידה ובחרתם דווקא במי שאין לו את הרישיונות המתאימים, כדי שיבצע את המעקב וההאזנות הנדרשות, אתם למעשה עוברים על החוק, יחד עם אותו אדם שמעמיד פני חוקר מקצועי ומוסמך.

בנוסף, אם תרצו להשתמש בראיות בבית המשפט, לא תוכלו, משום שהן לא הושגו באופן חוקי. ראיות שנתגלו בעת חקירה יכולות לשמש בבית המשפט רק אם הן תוצאה של חקירה פרטית שביצעו אותה חוקרים פרטיים מוסמכים ובעלי הרישיונות המתאימים.

על כן, בקשו תמיד לראות את כל התעודות והרישיונות לפני שאתם משלמים והחקירה מתחילה. זה יחסוך לכם הרבה כסף ועוגמת נפש.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל