ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר בגידות

עבר זמן רב מאז שנפגשתם ומאז שבערה בכם האהבה, ובינתיים היחסים ביניכם התקררו. אך אם לא די בכך, אתם חושבים שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם. במקרה זה, חשוב לזמן חוקר בגידות מקצועי שיוציא את האמת אל האור. במשרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות עובד צוות מקצועי שנותן לכם מענה מלא בשעות מצוקה. כי לפעמים אין ברירה, גם כשהאמת כואבת היא עדיפה על פני שנים של שקרים. 

חוקר בגידות – חושדים בבגידה? זה מה שאתם צריכים לעשות

אם אתם חושדים שבן או בת הזוג בוגדים בכך, אלה כמה צעדים שיש לנקוט תחילה:

  • לא להתעמת – אולי הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות כשאתם חושדים בבני הזוג הוא להתעמת עמם ולברר את האמת. אך בהנחה שהם בוגדים, זה לא יעזור אלא רק עלול להחמיר את המצב. לאחר השיחה, בני הזוג ייעשו חשדניים יותר ויעבדו הרבה יותר קשה על מנת להסתיר את הראיות לבגידה. אמנם, הדבר הטבעי עבורכם לעשות הוא לנסות ולהציל את הקשר, אך תחשבו אל זה – האם אתם מעוניינים בקשר או בשקר?
  • לא לספר לאיש על החששות – לא מומלץ לשתף אחרים בחששות שלכם, גם אם מדובר באנשים קרובים מאוד. אינכם יכולים לדעת אם האדם שאתם כה סומכים עליו לא יספר את דבר החשש לאחרים, ואולי בסופו של דבר הדבר יגיע לאוזניהם של בני הזוג. 
  • בונים תיק חקירות – כעת אתם מגיעים לשלב של איסוף ראיות. פנו לחוקר בגידות מיומן, והוא יתחיל לאסוף את הראיות הנחוצות – כולל צילומי סטילס. 
  • אתם יכולים לסייע לחוקר – בכך שתביאו לפגישה פרטים מחשידים – תדפיסי חשבונות, תדפיסי הודעות וואטסאפ, הקלטות שיחות ועוד. 

שינויים שמעוררים חשד

אינכם מוכרחים לשכור את שירותיו של חוקר בגידות עם כל שינוי חדש שחל בבן/ בת הזוג שלכם. אך, אם מדובר בכמה שינויים, כדאי בהחלט לשים לב. כך למשל, אם בני הזוג נוהגים להקפיד יתר על המידה על הלבוש, ממהרים להתקלח ישר כשהם חוזרים הביתה, מפגינים כלפיכם חוסר חשק מיני, פותחים חשבון בנק נפרד בפתאומיות, מתכתבים בסתר בהודעות בטלפון וכדומה, ייתכן שמדובר בבני זוג בוגדניים. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל