ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר פרטי בגידות מחירים

בגידה היא אחד הפשעים החמורים יותר שבגינם עלולים הנישואים לעלות על שרטון. בן הזוג החש נבגד יעשה כל שביכולתו על מנת להוכיח את צדקתו ולהחזיר אליו את כבודו. וכאן חוקר פרטי בגידות מחירים נכנס לתמונה. החוקר אינו נח עד שלא משיג ראיות כנגד בני הזוג הסוררים. במשרד פתרונות – חקירות מיוחדות מתייחסים ברגישות לנושא הבגידות ומקפידים על הענקת יחס מקצועי ואישי ללקוח.

חוקר פרטי בגידות מחירים – חקירה בכל מחיר

חוקר פרטי בגידות מחירים נעים בדרך כלל בין 300 ל-400 שקלים לשעה עבור מעקב, שכן בדרך כלל חקירות מסוג זה דורשות שני עוקבים לכל הפחות. אמנם, לא צריך לרוץ לחוקר פרטי עם כל שיחת טלפון ממספר חסוי שמבצעים בני הזוג, אך חשוב להיות ערניים ולשים לב לסימנים מחשידים:

  • לא מתנתקים מהטלפון הסלולרי שלהם – בני זוג בוגדים אינם נפרדים מהטלפון שלהם. המכשירים הסלולריים שלהם מלווים אותם גם לאמבטיה ולשירותים, וברוב המקרים הם גם דואגים לאבטח את הטלפון באמצעות סיסמה. 
  • גולשים במשך שעות ארוכות במחשב, אך אין היסטוריה – בני הזוג יושבים במשך שעות מול מחשב, אך כשאתם עושים Ctrl+H כדי לראות באיזה אתר הם מבלים זמן רב כל כך, אתם מגלים כי אין היסטוריה. בני הזוג דואגים לטשטש ראיות ולהסתיר את העובדה שהם ביקרו באתרי היכרויות על ידי מחיקת היסטוריה או גלישה בסתר.
  • התירוץ הקלאסי – רבים מהבוגדים משתמשים בתירוץ העומס בעבודה -"הבוס ביקש להישאר בעבודה במשך שעות נוספות" או "זימנו אותנו לכנס של יומיים באילת". אם בני הזוג מרבית להתעכב בעבודה בשעות קבועות, אפשר לבצע בדיקה פשוטה: התקשרו למקום העבודה בטענה שאתם מבקשים לדבר עם בן הזוג שלכם. אם המזכירה עונה כי הוא כבר הלך, זה יכול להיות סימן מחשיד. 

שינויים בהתנהגות כלפי בן/ בת הזוג

סימן נוסף שיש לשים אליו לב במיוחד הוא שינויים בהתנהגות כלפי הצד השני. בני זוג שהחלו לבגוד יכולים להתייחס אליכם בקרירות כשהם חוזרים הביתה מהעבודה, מכיוון שאת הסיפוק המיני שלהם הם קיבלו ממקור אחר. מעבר לכך, הם עלולים להפגין סימני עצבנות וביקורתיות. משום כך, אינם צריכים לחיות לבד עם החששות. פנו מיד לחוקר פרטי. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל