ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר פרטי בגידות

כבר כמה זמן שאתה חושד בבגידה, מתענה בספקות. אתה שואל את עצמך אם זה רק נדמה לך או שיש אמת בחשדות האלה. 

חוקר פרטי מוסמך ומנוסה בתחום של חקירת בגידות יכול לעזור לך: לאמת או להפריך את החשד.

כאשר בן זוג מגיע למשרדנו והוא מבקש כי נבצע חקירה פרטית, בדר"כ זה כתוצאה מחשד שהתעורר, כראיה שנמצאה או אינטואיציה שברוב המקרים מוכיחה עצמה. חוקר פרטי בתחום הבגידות מתעד את הטעויות שאנשים עושים, באמצעות מעקבים ושימוש בציוד ריגול מסוגים שונים על מנת לספק מידע לכאן או לכאן.

משרד חקירות פרטיות פתרונות מתמחה בחקירות אישות. צוות החוקרים הפרטיים מיומן ומנוסה. כמובן, שלכל חוקר פרטי במשרד יש רישיון מטעם משרד המשפטים.

 

אם אתה חושד בבגידה, חוקר פרטי ממשרדנו זמין עבורך 24 שעות, לשיחת ייעוץ ראשונית חינם

התקשר 03-5753395 או צור איתנו קשר באתר ונחזור אליך בהקדם – שמירה על סודיות מובטחת!

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

חוקר פרטי בגידות – אילו סוגי בגידות

  •  בגידה וירטואלית – בגידות מסוג זה מיוחסות לבני זוג אשר שורצים בשעות הלילה בצ'אטים, אחרי שבני זוגם הולכים לישון, ומשוחחים עם גברים\נשים ברחבי העולם. במסגרת זו נולד מושג חדש בשם "סייבר סקס". מדובר בקיום יחסי מין באמצעות מצלמת אינטרנט, כאשר כל צד "מציג את מרכולתו" ומענג עצמו עד לפורקן.

  • בגידה חד- פעמית – "סטוץ": בגידות מסוג זה קורות כאשר הולכים ליצאנית או פוגשים אדם מסוים שמוצא חן בעינינו, לדוגמא: במועדון, בבית קפה, בעבודה, בנסיעה לחו"ל ואפילו סתם ברחוב. בגידה מסוג זה היא אך ורק לסיפוק היצר המיני המיידי ולפעמים הנקמני והיא לאו דווקא מצביעה על בעיה משמעותית במערכת היחסים.

  • בגידה/ רומן ממושך – בגידות מסוג זה מלוות בהשקעה רגשית, כספית וכמובן על חשבון זמנם של בן/בת הזוג והמשפחה. היא מאופיינת בשקרים רבים וסודות ולעיתים כאשר הרומן מתמשך אף מגיעים למצב של פירוק החבילה המשפחתית. אדם אשר נכנס לרומן ממושך הוא אדם אשר מעדיף להימנע מהתמודדות בבעיות הזוגיות שלו וזהו אף סימן שהוא מעדיף לסיימם.

למה בוגדים במסגרת זוגיות או נישואין?

בגידה היא הפרת אמון מוחלטת בין בני זוג והיא יכולה להתרחש בכל שלב בחיים. 

כאשר עולה החשד לבגידה, האדם מתחל לייסר את עצמו: "למה היא בוגדת?" (וכמובן – למה הוא בוגד). האמת – לא תמיד אנחנו יכולים למצוא סיבה. אבל ישנם קווים כלליים שחוזרים על עצמם ויכולים אולי לנסות לספק הסבר.

 מי מאתנו לא חש את התחושה של הכרת אדם אשר מוצא חן בעינינו. בתחילה מגיעים הפרפרים בבטן, התשוקה אליו, הצורך לחבק ולנשק אותו, החיוך שנמרח על הפנים למשך כל היום, המחשבות, החיזורים, אלו הדברים שכולנו חווים בתחילת הקשר ורוצים להמשיך ולחוות אותם עם הבן זוג גם בעוד 20 שנה, אולם לא תמיד הרגשות הללו נמשכים לאורך זמן.

לצערנו, השגרה מביאה, לא פעם, לאובדן הרגשות הללו במערכת היחסים. החיים עצמם מזמנים לנו קשיים, מבעיות כלכליות, חוסר פירגון, הצורך בתשומת לב (במיוחד כשיש ילדים בתמונה) ואי סיפוק צרכים יכולים לגרום לאכזבות, כעסים וקונפליקטים בלתי פתורים בין בני הזוג. נוסיף לזה נגישות שמספק האינטרנט ואולי גם התחושה הכללית של האנשים כיום שנישואים ואחדות המשפחה זה לא קודש הקודשים כפי שהיה – ואולי ניתן יהיה להבין (אם כי לא להצדיק) מה גורם לבגידות בחיי נישואין.

ההשלכות של בגידה: האם לפרק את הזוגיות?

ישנן פעמים בהן עצם קיום בגידה גורם לפרוק משפחה, וישנן פעמים בהן עדיין קיימת אהבה בין בני הזוג למרות הבגידה, וקיים רצון משותף להמשיך את חיי הנישואין ולשפרם וכי עצם מעשה הבגידה מעורר ופוקח את עיניהם כי ישנו דבר לא תקין במערכת היחסים וניתן להציל אותם באמצעות טיפול זוגי והבנה של הסיבות אשר הובילו לבגידה.

פניה לבוגדים מחוקר פרטי שכבר ראה דבר או שניים

עבור בוגד או בוגדת, ניהול רומן מחוץ לנישואין, יכול להחזיר את הריגוש ואת תחושת הערך העצמי ואף הרבה פעמים את הסיפוק המיני. אמת, המשפט התנכ"י "מַיִם גְּנוּבִים יִמְתָּקוּ" (דבר שעושים באיסור מתוק יותר מדבר שמקבלים ברשות) הנו נכון, אולם התחושה היא לא אמיתית.

עם המאהב או המאהבת לא משלמים משכנתא, לא מחתלים את הילדים, ולא חיים חיי רוטינה אשר חוזרים על עצמם; השכמה, עבודה, בית, שינה וחוזר חלילה. יתכן שבפעם הראשונה הבגידה לא תתגלה. אתם יודעים מה, גם בפעם המאה היא לא תתגלה, אולם בפעם המאה ואחת היא תתגלה ואז האובדן הוא גדול.

האמינו לי, שסיטואציה בה הנך מציג בפני הלקוח את ההוכחות שבן זוגו בעשרים השנה האחרונות מקיים רומן, אינה החלק הנעים של המקצוע, הנך חש בכאב האדיר שבוקע ממנו.

אם תעצרו לרגע ותחשבו טוב על עצם מעשיכם ומה הם משליכים כלפי משפחתכם, כלפי בן/בת הזוג, כמה כאב יכול להיגרם בעצם ידיעה על המעשים, תמצאו שזה לא שווה את זה. אני לא מנסה לשכנע אתכם או אתכן שלא לבגוד חלילה (לא תהיה לנו פרנסה), אני פשוט אומר שזה לא תמיד שווה את זה. אם לא טוב לכם תנסו לשקם, ואם ניסיתם ולא הסתדר אז תקומו ותעזבו. אל תנסו ליהנות מכל העולמות, כי הרי סופו של שקר להתגלות או במקרה הנ"ל בגידה סופה… 

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשר 03-5753395

או צור איתנו קשר באתר ונחזור אליך בהקדם – שמירה על סודיות מובטחת!

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל