ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר פרטי במרכז 

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי במרכז? "פתרונות – חקירות מיוחדות" זהו משרד החקירות לו אתם זקוקים. אנו משרד חקירות מורשה, רשום ומקצועי אשר מתמחה בעבודות בילוש, מעקבים והאזנות ונלווה אתכם בכל שלב בדיסקרטיות וברגישות עד שתוכלו לקבל את התשובות שאתם מחפשים. עבודתו של חוקר פרטי דורשת תכנון מדויק ואסטרטגי המותאם באופן אישי לכל סוג של חקירה. עליו להיות חד ויצירתי ולהתאים את עצמו לכל סוג של סיטואציה אליה הוא נקלע.

מגבלות חוקיות אשר מופעלות על חוקר פרטי במרכז 

כשעוצמים עיניים ומדמיינים חוקר פרטי במרכז, עלולה להופיע תמונה של איש מחוספס אשר עושה את כל מה שצריך, בין אם באופן חוקי או לא, על מנת להגיע אל האמת. אך המציאות היא כי החוקר הפרטי מהסרטים לעולם לא יוכל לפעול כך בעולם האמיתי. עליו להיות בעל רישיון אשר מסמיך אותו כחוקר פרטי מטעם משרד המשפטים והוא חייב לציית לחוק ולא לפגוע בזכויותיו של הנעקב. מלבד נקודות אלו, חלות על חוקר פרטי במרכז מגבלות חוקיות נוספות:

  • על החוקר הפרטי חלה חובת דיווח לרשויות במידה ואיתר עבירה על החוק.
  • חל איסור על החוקר להציג את עצמו בתור נציג של המדינה או הרשויות.
  • על החוקר לשמור על דיסקרטיות וצנעת הפרט בכל היבט שקשור לחקירות.
  • חל איסור על ביצוע האזנות סתר. ניתן יהיה להקליט שיחה במידה והמקליט פעיל בשיחה עצמה ומהווה חלק ממנה.

תחומי עיסוקיו של חוקר פרטי

תחומי העיסוק של משרק חקירות מקצועי הינם רבים ומגוונים. משרד פתרונות – חקירות מיוחדות עוסק בתחומי חקירות רבים אשר כוללים גם מעקבים ובילוש, חקירות אישיות וכלכליות, מודיעין עסקי, איתור אנשים בחו"ל, חקירות מחשב ואינטרנט, איתור אנשים בארץ ובחו"ל, חשיפת גניבות, הונאות ומעילות ועוד. חלק מהשירותים אשר אנו מעניקים כולל גם בדיקות פוליגרף אשר במתבצעות על ידי ציוד חדיש אשר מאויש על ידי מיטב הבודקים החברים באיגוד בודקי הפוליגרף בישראל ובאיגוד המקביל בארצות – הברית.

חוקר פרטי במרכז

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל