ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר פרטי למקרים של חשד בבגידה

חוקר פרטי למקרים של חשד בבגידה

בגידה של בן או בת הזוג, כאשר נשואים, יכולה להיות עילה לגירושין. אם יש חשד, כדאי להתייעץ עם עורך דין מתחום הגירושין, והרבה פעמים יש 'אור ירוק' לביצוע חקירה, וזו תמיד תתבצע על ידי חוקר פרטי.

במערכות יחסים רבות של זוגות נשואים, עולה לעתים חשד לבגידה של בן או בת הזוג.

במקרה כזה, עומדות בפני החושד כמה אפשרויות: הוא יכול לבחור להמשיך להתנהג כרגיל, לנסות לדבר על זה עם בן הזוג בצורה פתוחה, או לקחת חוקר פרטי שיבדוק את החשד שלו, בתקווה שיחזור עם תשובה שלילית.

כשנשואים, בגידה של בן הזוג יכולה להיות עילה לגירושין, ואף להוות יתרון בבית המשפט עבור הצד הנבגד.

אם ישנו חשד, צריך להתייעץ עם עורך דין מתחום הגירושין, ויש סיכוי שהוא ימליץ על ביצוע חקירה. אם התקבל 'אור ירוק' החקירה צריכה להתבצע על ידי חוקר פרטי בכדי שכל ראיה לבגידה תתקבל בבית המשפט.

הפניה למשרד חקירות על מנת להתחיל במעקב ובניית התיק של הצד שכנגד, שהוא למעשה בן הזוג האהוב עד לא מכבר, היא לא קלה ודורשת חוסן נפשי ומנטלי כאחד כמו גם דבקות בעניין מיצוי החשד ואימות שלו, יהיו ההשלכות אשר יהיו עבור כל הצדדים המעורבים בעניין.

אם כן, כאשר רוצים להתחיל בביצוע החקירה לצרכים משפטיים, יש לדלות כמה שיותר פרטים- מתי, היכן וכדומה.

חוקרים פרטיים יודעים לעשות את העבודה בדיסקרטיות רבה, תוך כדי שמירת מרחק ממושא החקירה. החוקרים המיומנים, שיש להם ניסיון רב, יצליחו לגלות את האמת גם במקרים בהם בני הזוג הבוגדים מתאמצים להסתיר את מקרי הבגידה.

אופן החקירה מתבצע בצורה הבאה: חוקר פרטי עוקב אחר בן הזוג ומתעד כל צעד שלו, תוך שימוש באמצעים שונים המאפשרים תיעוד, לרבות מצלמות עם עדשות למרחק, מכשירי הקלטה ועוד. בעוד שהחוקר יכול לתשאל אנשים בסביבה של מושא החקירה, הוא אינו בא במגע עם בן הזוג באופן ישיר.

התשאולים האלה אינם מהווים ראייה כלשהי, אבל הם יכולים לתת לחוקר קצה חוט, מידע לגבי מקום הימצאו של בן הזוג, מידע אודות מעשיו במקום כזה או אחר וכן הלאה.

פעמים רבות חוקרים פרטיים מגלים פרטים שעלולים להיות כואבים מאוד ללקוחות שלהם, למשל מפגש אינטימי בין בן הזוג לפילגש בחדר בית מלון.

אבל בחקירת בגידה, ובעצם בכל חקירה, כל דבר שהחוקרים תיעדו חייב להיות מוצג בפני הלקוחות. החוקרים צריכים להיות עניינים אך גם לגלות אמפתיה ורגישות כלפי הלקוחות.

באשר להליכי גירושין, ה"הטבות" שמקבל בן הזוג הנבגד בבית המשפט נובעות מכך שבן הזוג שבגד ומעשה הבגידה שלו הם אלה שהביאו להתערערות מערכת היחסים.

אך כאמור, ראיות למעשה הבגידה צריכות להיות כאלה שמצאו חוקרים בעלי רישיון מתאים.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל