ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר פרטי מחירים

איננו אוהבים כשמשקרים לנו, ולעתים אף נוצר מצב שבו אנו יכולים לעשות הכול כדי להגיע אל האמת, ואף לשלם כסף לחוקר פרטי. חוקר פרטי מחירים תלויים במורכבות החקירה, במספר העוקבים ובציוד שמשתמשים בו לצורך החקירה. במשרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות תוכלו להתרשם מהמחירים ההוגנים תמורת שורה ארוכה של חקירות שנועדו לשפוך אור על התעלומה שמטרידה אתכם זמן רב. 

חוקר פרטי מחירים בהתאם לסוג החקירה

חוקר פרטי עוסק במגוון רחב של חקירות. אלה רק כמה מבין החקירות השונות שכדאי להכיר:

  • בדיקת פוליגרף – בניגוד למה שרבים נוהגים לחשוב, בדיקת פוליגרף אינה יכולה להראות בוודאות אם הדובר אומר אמת או שקר. ישנם שקרנים מיומנים שיודעים להסתיר את סימני הלחץ, בעוד אנשים תמימים עלולים להתבלבל ולהילחץ בעקבות הבדיקה. למשרד חקירות תל אביב מיומן יש מכון פוליגרף מקצועי המאפשר להגיע לרמת אמינות גבוהה. מחיר הבדיקה עשוי לנוע בין 1,200 ל-2,000 שקלים. 
  • מעקב בגידות – איתור בגידות דורש לא פעם את השתתפותם של שני עוקבים לפחות, בעקבות כושר ההתחמקות של בן הזוג הבוגד. כמו כן, החוקרים משתמשים בציוד מקצועי כמו מצלמת סטילס שעמה ניתן לצלם למרחקים רבים. על כן, מחיר החקירה יכול להגיע לכ-400 שקלים לשעה. 
  • איתור מספרי טלפון חסויים – מתקשרים עליכם בכל פעם ממספר חסוי ומנסים להטריד אתכם? אתם מרגישים מאוימים? לחוקרים פרטיים יש מערכת מתוחכמת שיכולה לאתר את המטרידים ולספק לכם את המידע הדרוש. המחיר על איתור מטרידים יכול לנוע בין 1,200 ל-2,000 שקלים. 
  • השכרת מצלמה – לעתים, אתם מגיעים למסקנה שאין מנוס מלהתקין מצלמה סמויה. אולי יש לכם שכן שמלכלך את חדר המדרגות או שאתם חושדים במטפלת שאינה מבצעת את עבודה. כך או כך, תוכלו לשכור מצלמה מטובי החוקרים. התקנת מצלמה נסתרת עולה בין 1,500 ל-4,000 שקלים. 

איך בוחרים חוקר פרטי?

אם יש לכם שאלות רבות הדורשות מענה, חשוב לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מיומן ומקצועי. כדאי לברר עם חוקר פרטי מחירים, אך לא להתפתות ולשכור את שירותיו של חוקר המציע שירותים זולים באופן מחשיד, שכן ייתכן שמדובר בחוקר בלתי מנוסה או שרלטן. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל