ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר פרטי מעקבים

אחד התפקידים החשובים ביותר של כל חוקר פרטי הוא לבצע מעקבים ותצפיות על מטרותיו. חוקר פרטי מעקבים משתמש בכלי מקצועיים כמו מצלמות משוכללות על מנת לתצפת, לעקוב ולספק מידע. לצורך המעקב נדרשת סבלנות רבה, שכן לעיתים המטרה מסרבת לבצע פעולה כלשהי, וזאת בנוסף ליצירתיות וחשיבה מהירה ההכרחיים כל כך במקרה שבו המטרה מחליטה להתחמק. משרד פתרונות – חקירות מיוחדות הוא משרד מקצועי המציע עבורכם סוגי מעקבים שונים. 

חוקר פרטים מעקבים – מתי כדאי לבצע מעקב?

החיים מזמנים לנו פעמים רבות מצבים של חוסר ודאות. כשהמצב לוט בערפל ואנו מוכרחים להשיג מידע כדי להבין את השתלשלות העניינים המתרחשת סביבנו, אנו פונים לחוקר פרטי מיומן ומקצועי. סוגי המעקבים במקרה זה יכולים להיות שונים ומגוונים:

  • חקירת בגידות – אולי אחת החקירות הנפוצות ביותר שבמסגרתה קיימת דרישה לבצע מעקב. כשאחד מבני הזוג חושד בבגידה, הוא מעוניין לעקוב אחר בן/ בת הזוג כדי לתפוס אותו או אותה על חם. מטבע הדברים, בין הזוג הבוגד ידוע כחמקמק מאוד, שכן הוא מנסה להסתיר מידע בכל מחיר. לעתים המצב מורכב עד כדי כך שרק בכוחו של חוקר פרטי במרכז להשתלט על העניינים. 
  • חקירות כלכליות – לעתים מנסה האדם לזייף את מצבו הכלכלי או האישי על מנת להשיג דבר מה. לדוגמה, אדם המעוניין לקחת משכנתא לרכישת דירה ומסתיר את מצבו הכלכלי הרעוע מהבנק, או מבוטח המזייף את מצבו הרפואי כדי לדלות יותר כסף מהביטוח הלאומי. 
  • חקירות במסגרת הליך גירושין – כאשר בני הזוג פותחים בתהליך הגירושין ופירוק החבילה, לא אחת הם מנסים להסתיר את מצבם הכלכלי אחד מהשני כדי לפגוע זה בזה ולזכות ביותר כף בבית המשפט. אולי יש לה נכס שהיא לא מדווחת עליו ולו יש חשבון בנק נוסף. החוקר הפרטי המבצע מעקבים יחשוף את האמת עבורכם.

הטכנולוגיה היא יד ימינו של החוקר

על מנת לבצע את המעקב באופן אפקטיבי, משתמש החוקר הפרטי בציוד משוכלל הכולל לא רק מצלמת מעקב, אלא גם לווייני GPS ומחשבים. לא תמיד קל להסתיר את הציוד הכבד, ולכן החוקר משתמש באמצעי הסוואה משוכללים. על כל פנים, חוקר פרטי מעקבים מקצועי לעולם לא יעקוב אחר האדם בניגוד לחוק. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל