ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חוקר פרטי מקצועי

על מנת לקבל את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה יהיה עליכם לפנות אל "פתרונות – חקירות מיוחדות". זו משרד החקירות אשר מכנס תחת קורת גג אחת את כל השירותים להם אתם יכולים להזדקק בתחום החקירות הפרטיות ואיסוף המידע. בשעה שאתם מרגישים כי אינכם מסוגלים לראות את התמונה המלאה בנוגע למצב קיים, תוכלו לפנות אל חוקר פרטי מקצועי ומנוסה אשר יסייע לכם במציאת האמת וחשיפת התמונה המלאה.

מהם תחומי עיסוקו של חוקר פרטי ?

חלק מהשירותים שיכול להעניק לכם חוקר פרטי כוללים בן היתר:

  • בדיקות פוליגרף – הפוליגרף הוא מכשיר אשר בודק את התגובות הפיזיולוגיות של האדם להשפעות חיצוניות, במקרה הזה לשאלות מסוימות. הבדיקה נפוצה בעיקר בחקירות פרטיות, במידה וקיים חשד לגניבה או מעילה בחברה, בדיקת מועמדים למשרות שונות ועוד.
  • סיוע ליורשים – לעיתים יורשים זקוקים למציאת התיעוד הנחוץ על מנת שיוכלו להוכיח את זכויותיהם ולקבל את הירושה לידיהם. חוקרים פרטיים עוסקים גם באיתור יורשים חוקיים במידה ולאדם הנפטר לא נותרו קרובי משפחה ידועים ולא הייתה קיימת צוואה במעמד פטירתו.
  • חקירות אישיות – לצערנו, פעמים רבות אנשים עלולים להיתקל במצב בו בן או בת זוגתם מעלים חשש כי אינם שומרים על אמונים. בחקירות אישיות מסוג זה החוקר הפרטי ינהל את המעקב בצורה דיסקרטית, ובסיומה יספק בעבורכם את הממצאים אשר יעמדו במבחן בית המשפט לענייני משפחה כמו גם בבתי דין רבניים.

ממצאים קבילים בבית המשפט

בשעה שאתם מקבלים את ממצאי החקירה, חשוב לוודא כי הממצאים יהיו קבילים בבית המשפט במידה ותבחרו לפנות אליו. חברת פתרונות – חקירות מיוחדות פועלת על פי חוק ומגובה בכל האישורים והרישיונות הנדרשים, דבר המאפשר להם לפעול על פי חוק במדינת ישראל. חשוב לציין כי כל הממצאים אשר יועברו לכם בסיום החקירה יהיו קבילים בבתי המשפט, כך שתוכלו להשתמש בהם בעת הצורך. אנו דוגלים בטיפול מקצועי, דיסקרטי ואישי לכל לקוח. אנחנו מבינים כי הנסיבות אשר הובילו אתכם לפנות אל משרד החקירות לרוב אינן קלות מבחינה נפשית ועל כך נעשה את המירב בכדי לסייע לכם לעבור את השעות הקשות הללו.

חוקר פרטי מקצועי

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל