ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חקירה כלכלית מחיר

חקירה כלכלית, המתבצעת על ידי חוקרים מיומנים, נועדה לאתר את האנשים שחייבים כסף. אלה יכולים להיות אזרחים המסתירים מידע מגופים ציבוריים, שותפים לעסק או "חברים" המבקשים סכומי כסף גבוהים ולאחר מכן "נעלמים" כשהחוב נותר בעינו. חקירה כלכלית מחיר מסייעת לאתר את החייבים על מנת להחזיר ללקוחות את הכסף. פתרונות – חקירות מיוחדות הוא משרד חקירות איכותי שבו עובדים חוקרים מקצועיים במטרה לאתר את החייבים ולהחזיר לכם את הכסף.

חקירה כלכלית מחיר – כמה זה עולה?

חקירה כלכלית מחיר עשוי להשתלם בהתאם לנסיבות. פעמים רבות החייב בורח לחו"ל על מנת להעלים עקבות, ועל כן מחירה של החקירה עשוי לעלות. כך למשל, חקירה כלכלית רגילה עשויה לעלות בין 2,500 ל-4,300 שקלים, בעוד חקירה מורכבת יותר יכולה להגיע גם ל-7,000 שקלים. נוסף על כך, אם החקירה כוללת נטילת סיכונים כלשהם, היא עשויה לעלות ב-25-50 אחוזים יותר. 

כך תבחרו את החוקר הפרטי שלכם

אם אתם מעוניינים לבצע חקירה כלכלית מקצועית, עליכם למצוא תחילה את האדם הנכון למשימה שלכם. אלה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם למצוא את החוקר המתאים:

  • חוקר מנוסה – חוקר פרטי צריך להגיב במהירות לנעשה סביבו, על מנת שלא לעורר חשד. חוקר בעל ניסיון רב מיומן במצבים בלתי רגילים, ועל כן מומלץ לבחור בו. 
  • חוקר שיש לו קשרים – על מנת לבצע חקירות כלכליות ולהתחקות אחר האדם שחייב לכם כסף רב, על החוקר להשיג פרטים שונים: מספר רכב, מספר תעודת זהות, כתובת מגורים או מספר טלפון, קשרים עם חברות עסקיות אחרות ועוד. כשלחוקר יש קשרי עם בעלי מקצוע רבים, הוא יכול לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. 
  • סדר פעולה – חוקר מיומן פועל לפי סדר פעולה ידוע מראש. הוא מחתים אתכם על החוזה, ויוצא לדרך כשבאמתחתו מצויות דרכים רבות שנועדו לסייע לכם להחזיר את הכסף האבוד. 

דרוש חוקר עם רישיון

בנוסף לכל הנאמר לעיל, חוקר פרטי במרכז רשאי לפעול באופן חוקי רק אם יש ברשותו רישיון ממשרד המשפטים. את הרישיון הזה מקבל החוקר לאחר שהוא עובר בהצלחה את בחינות ההסמכה ותקופה ממושכת של התמחות במשרד חקירות מוכר ומקצועי.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל