ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חקירה כלכלית מקיפה

חקירה כלכלית מקיפה מתייחסת למעשה לסוגים שונים של חקירות שבהן מעורב כסף: חובות, עיקולים, איתור רכוש ועסקים שונים הם מנת חלקו של החוקר הפרטי. כאשר החייבים "נעלמים" לפתע, האזרח התמים נחוש בדעתו לאתר את השרלטנים ולהחזיר את הכסף שאבד. במשרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות תמצאו חוקרים מקצועיים שיעשו הכול כדי להחזיר את הכסף לכיסכם. 

מי זקוק לביצוע חקירה כלכלית מקיפה?

אנשים רבים הופכים לקורבנות להונאות. כך שמבלי לשים לב לכך, הם נופלים לידיהם של נוכלים ונשארים עם חוב גדול בחשבון הבנק. ההונאות עשויות להתבצע על רקע פשיטות רגל, גירושין או פירוק שותפויות. מעבר לכך, לא רק האדם הפרטי זקוק לחוקר פרטי שיבצע חקירה מקיפה, אלא גם גופים ציבוריים כמו בנקים, המוסד לביטוח לאומי או מס הכנסה. גופים אלה מבקשים את עזרתם של החוקרים במקרים שבהם יש צורך לאתר אנשים המנסים לרמות את המוסדות באמצעים שונים – זיוף פרטים אישיים, זיוף המצב הבריאותי ועוד. 

אוספים את כל המידע הדרוש

כאשר חוקר פרטי מבצע חקירה כלכלית מקיפה, הוא מנצל את כל הערוצים העומדים לרשותו על מנת לאסוף את כל המידע הדרוש לו לחקירה. המקורות למידע הכלכלי יכולים להיות שונים ומגוונים. החוקר הפרטי דולה כל מידע אפשרי על האדם שחייב כסף לאחרים – נכסים בבעלותו, מספר רכב, החנויות שבהן הוא ביצע רכישות לאחרונה ועוד. פעולה זו לא תמיד קלה, שכן לא אחת מסתיר האדם את זהותו. על כן, החוקר הפרטי מחפש גם את הפרטים הקטנים, ולו השוליים ביותר, שיכולים לסייע לו. לדוגמה, גם אם הלקוח לא יודע פרטים על הנוכל אך יש ברשותו תצלום שלו, התמונה עשויה לסייע לחוקר. החוקר המיומן יוכל לשים לב לפרטים שעלולים לחשוף את הזהות – צלקת על הפנים, כלב מסוג נדיר ועוד. 

מערבים את המערכת המשפטית

לא אחת מנצלים החוקרים הפרטיים את הקשרים שלהם עם עורכי דין ומשפטנים על מנת להתייעץ בענייני החוק הנוגעים לחקירות הכלכליות על מנת לפנות לכמה שיותר מקורות מידע שיכולים לסייע להם. זאת משום שהחוקרים פועלים עם החוק ולא נגדו – חקירתם מתבצעת בהתאם לחוקים. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל