ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חקירה כלכלית

איתור אדם שחייב לכם כספים הוא לא משימה קלה. כמו כן, גם אם תמצאו אותו, עדיין יהיה עליכם לנקוט בדרכים שונות על מנת להבין אם יש לו את האפשרות לשלם לכם. חקירה כלכלית המבוצעת על ידי חוקרים מקצועיים נועדה למטרות כמו איתור רכוש, נדל"ן או חברה של אדם כל שהוא כך שניתן יהיה לעקל אותו ולקבל את מה שמגיע לכם בסופו שלדבר. רבים נוקטים בפעולות שנועדו להסתיר רכוש על ידי העברת בעלות הנכסים לאדם אחר על מנת להימנע מלשלם כסף. פתרונות – חקירות מיוחדות מתמחה בביצוע של כל סוגי החקירות ביניהן חקירות כלכליות שיביאו לאיתור של כל המידע הרלוונטי. 

חקירה כלכלית – מה ניתן להשיג באמצעות חקירה זו?

היות שבמקרים רבים מדובר על כסף רב שעומד על הפרק, תהיה זו הפעולה הנכונה לפנות אל משרד חקירות אמין ומנוסה שיבצע את הפעולות הנדרשות. חקירה כלכלית עשויה להיות סבוכה וממושכת אך בסופו של דבר היא תניב פירות:

  • ניתן להשיג כתובת מגורים עדכנית שתסייע מאוד בכל מה שכרוך בחקירה.
  • מידע אישי חיוני לחקירה ואפשר להשיגו ולדעת מה המצב המשפחתי או הכלכלי של החייב וכדומה. 
  • אם החייב מחזיק בבתים או מגרשים, ניתן לגלות זאת ולנסות לעקל את הרכוש שלו. 
  • כלי רכב שנמצא בבעלות החייב ניתן לאיתור ועיקול לצורך החזר כספים. 
  • כל אדם מחזיק בחשבון בנק אחד או יותר ואפשר להשיג את הפרטים הללו על ידי פניה לחוקר פרטי מקצועי .
  • החייבים לא תמיד יפסיקו את הפעילות העסקית שלהם, ועל כן הם ישאירו סימנים שאפשר לעלות עליהם בקלות. 

הכול בחסות החוק

יש להבין כי המידע שמושג על ידי חברת החקירות הוא אמין ולא ננקטת כל פעולה בלתי חוקית על מנת להשיג אותו. משרד שפועל ברישיון של משרד המשפטים יקפיד על כל פעולה של החוקרים שעובדים למענו. במקרים רבים, מדובר על חוקרים אשר יש להם רקע עשיר של עבודה ביחידות מבצעיות שונות במסגרת הצבא והמשטרה ועל כן ניתן לסמוך עליהם באופן מלא. המידע נאסף בדיסקרטיות ולא מגיע לשום גורם נוסף מלבד הלקוח עצמו שזקוק לו ועושה בו שימוש. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל