ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חקירות אישות

חקירות אישות במשרדנו מבוצעים על ידי צוותי מעקב מקצועיים ויצירתיים, יוצאי מיטב יחידות העיקוב הממלכתיות, הנעזר במיטב הטכנולוגיה הקיימת כיום בעולם, כולל מצלמות וידיאו מתקדמות לצילום יום ולילה, מצלמות סטילס דיגיטליות, מצלמות נסתרות ומגוון רחב של ציוד חקירות ועזרים טכנולוגיים נוספים.

מה חושפת חקירת אישות ?

חיי הנישואין אינם דבר מובן מאליו, כפי שנאמר: "נישואין הם פרח שצריך להשקותו בכל יום". אולם, ישנם בני זוג המעדיפים להשקות פרחים במקום אחר, בין אם באופן קבוע ובין אם באופן מזדמן, ובדיוק במצבים אלו חוקרים פרטיים של משרדנו נכנסים לפעולה ומבצעים חקירת אישות שמביאה למבקשה: את הידיעה

 – האם אכן בן זוג/ בת זוג בוגד/ת בי ?

 מצבם הרגיש של החקירת אישות

אנו מודעים למצבם הרגיש של לקוחותינו בתיקי האישות, ולכן כל חקירת אישות מנוהלת ומלווה ע"י מנהל המשרד העומד בקשר רציף עם הלקוח. בסיומה של חקירת האישות מקבל לידיו הלקוח דו"ח מעקבים מפורט המתאר בפרוטרוט את התנהלות המעקב, פרטים מלאים של המאהב או המאהבת, צילומי וידאו וסטילס וכן כל פרט נוסף אשר נאסף במהלך החקירה.

ניהול וביצוע כל סוגי החקירות במשרדנו מבוצעים על-ידי חוקרים פרטיים המחזיקים ברישיונות מטעם משרד המשפטים, דבר אשר נותן תוקף משפטי לממצאי החקירה אשר נמסרים ללקוח עם סיום הפעילות, ואשר עומד במבחן בית המשפט לענייני משפחה וכן בבתי הדין הרבניים.

התמחויות נוספות

בנוסף להתמחותנו בביצוע חקירות אישות משרדנו מתמחה גם בביצוע חקירות כלכליות אודות בני זוג, כאשר לא אחת אנו מגלים כי מלבד הסתרת הבגידה הוסתרו דברים נוספים מבן הזוג הנבגד כרכוש וכספים. השילוב של ממצאי חקירת אישות וכן ממצאי חקירה כלכלית בתיק הגירושין, מקנים ללקוחותינו יתרון מנצח המביא אותם מוכנים וחזקים להליך הגירושין.

לצד הטיפול המקצועי והדיסקרטי של משרדנו, לקוחות המשרד בתיקי האישות מטופלים אישית על-ידי מנהל המשרד, המספק יחס אישי, חם וחברי וזמין בעבורם 24 שעות ביממה כאוזן קשבת, יועץ אסטרטגי וכחבר המסייע להם לעבור את השעות הקשות.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

 

הייחודיות של זמננו

הפתיחות והקידמה של היום הביאו עימן דברים טובים יותר וטובים פחות. דברים אשר היו נחשבים בעבר לחריגים ומוקצים כגון בגידה,גירושין נחשבים כיום לעכשוויים, מקובלים וטרנדיים. אם בעבר היה מקובל לשלוח מכתבים באמצעות הדואר, הרי שכיום שולחים מסרונים (SMS). אם בעבר התקשורת הייתה מתנהלת באמצעות טלפון בזק ביתי או ציבורי, הרי שכיום ניתן לשוחח בטלפון הנייד מכל מקום בעולם וכן לקיים בלחיצת כפתור המחשב צ'טים, לשלוח אימיילים, להתכתב בפייסבוק עם החברה או החבר המיתולוגיים ולשוחח ולצפות באנשים מכל רחבי הגלובוס.

דברים אלו ודברים רבים נוספים כדוגמת יציאתן של נשים למשק העבודה והפיכתן מעקרות בית לעצמאיות ומשכילות, מודעותם של גברים לעצמם, משבר גיל הארבעים, חמישים וסתם תשוקה, הם אלו אשר הפכו את מוסד הנישואין לנזיל ואת הבגידות והגירושין לדבר מקובל. נתון זה אף קיבל תוקף לאחר שבמחקר מקיף שנערך באחרונה הוברר כי שליש מהזוגות הנישאים יתגרשו. מכאן נובע הצורך הגובר בשירותיו של חוקר פרטי .

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

 

דפים נוספים בנושא:

לרשימת בתי הדין הרבניים בישראל נא ללחוץ כאן

רשימת בתי המשפט לענייני משפחה בישראל נא ללחוץ כאן

 

משרד חקירות "פתרונות" הנו מבין המשרדים המובילים בארץ בניהול תיקי חקירות אישות (בגידות/גירושין). ניסיוננו הרב בתיקים מסוג זה במהלך השנים, ההכרות שלנו עם "כלי העבודה" ושיטות הבוגדים, הביאו אותנו לפיתוח תוכנית עבודה מקצועית אשר באמצעותה אחוזי החשיפה של טיפול בתיקי בגידה במשרדנו הנם מהגבוהים בתחום של חקירות פרטיות.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל