ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חקירות גירושין

חקירות רקע כלכליות בהליכי גירושין

הליכי גירושים הם תהליך מורכב, ארוך ורווי אמוציות, כעסים ומרמור. כשזוג בוחר לסיים את החיים המשותפים, נדרש מענה לגבי סוגיות רבות וחשובות – המשמורת על הילדים, חלוקת הרכוש והנכסים, תשלום דמי המזונות ועוד. אז כיצד מחלקים את העוגה?

אם אחד מבני הזוג יצטייד מראש בחוקר פרטי עם ניסיון של חקירות רקע בעברו, הוא עשוי לזכות ליתרון על פני הצד השני. כיוון שלא מעט גירושים הופכים למלחמות רכוש, ממצאי החקירה יוכלו להביא בפני השופט את העובדות ולמנוע מהצד השני להתחמק מהתשלום בו הוא חייב או מהחלוקה הצודקת.

ידע הוא כוח. כל כך הרבה החלטות שגויות – בפוליטיקה, בעסקים ובחיים האישיים – היו נחסכות אם למקבלי ההחלטות היה את כל המידע הנחוץ טרם ההחלטה. חקירות רקע נחוצות בעיקר בעולם העסקי, וכשאלה מתבצעות בצורה מקצועית ומקיפה, הן מאירות על כל המוטל בספק ועוזרות להגיע לתשובות הנכונות.

מתי נחוצות חקירות גירושין?

לכל החלטה ישנה השלכות, ובעולם היחסים בין אישיים החלטות מסוימות שוות הרבה אומץ, יזע דם וכסף. הן עשויות לחרוץ גורל של זוגיות מושלת. סיכונים תמיד יהיו, אך בדיקה מעמיקה תוכל להבטיח שאינכם קונים חתול בשק ונכנסים לעסקה הוגנת.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 
או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

 

ישנן מספר דוגמאות לצורך בקיום חקירות גירושין. הרבה אנשים שמעוניינים להיכנס למערכת יחסים קרובה ישמחו לדעת מבעוד מועד מהי בדיוק ההיסטוריה הרומנטית של בן הזוג, למשל, האם יש לבן הזוג העתידי היסטוריה של בגידות, ולשם כך הם ישתמשו בחוקר פרטי בגידות, ובאותה מידה ירצו לדעת גם על ההיסטוריה המשפחתית והכלכלית של השותף העתידי שלהם. העניין הזה חשוב בייחוד לכאלה שיש להם הון ונכסים שהם הספיקו לצבור. לצערינו הרבה פעמים ישנם רמאים שמנצלים את הרגשות הטהורים.

חשבו על כל מפחי הנפש, נפילות עצבים שהיו נחסכות לו מידע אמין היה זמין במקרים אלה. שלא נדבר על הילדים ועם החיים שלהם.

חקירות גירושין לגילוי רמאויות

ישנם לא מעט רמאים שיכולים להיחשף בעזרת חקירה יעילה סודית וממצה.הפארטנר לא חייב לדעת שפניתם לחוקר פרטי. ההפך בכך תוכלו לסכל את הספקות שיש.

כנ"ל במהלך הגירושין, הסודות חייבים להיחשף . אנו חיים בעידן של גילוי סודות עולמיים.

דוגמה נוספת? אנשים שעומדים לפני חתונה ומגלים דבר מה מחשיד בהתנהגות הכלכלית של בן זוגם. אם אינם רוצים לפתוח חשבון משותף כי הם חוששים לטבוע בחובות שמביא איתו בן הזוג, חקירת רקע תיתן מענה לשאלות המכבידות.

במקרים אחרים, מתנהלות חקירות גירושין לבירור התנהלותם של בעלי משפחה שונים שטוענים כי מצבם הכלכלי התדרדר, קיים חשש לשימוש בסמים והתמכרויות שונות. מפליא לגלות כמה בני משפחה קשורים למצב הכלכלי של בן / בת זוג .

כיצד מתבצעת חקירת גירושין ?

כדי לבצע חקירת גירושין כדאי לפנות, כאמור, לעוסקים באופן מקצועי בענף החקירות. חוקר פרטי מוסמך הוא לרוב איש צבא או משטרה לשעבר, לעיתים מגיע מתחום המודיעין. לאדם כזה יהיו הכלים לנהל עבורכם חקירות רקע במקרי הצורך ולהשיג את כל המידע שאתם מחפשים, ושאינכם יכולים להגיע אליו בעצמכם.

המידע יכול להגיע ממקורות אנושיים, ממקורות דוממים כמו חשבונות בנק, רישומי נכסים ועוד, ומשלל מאגרי מידע שרק לחוקר שלכם יש גישה אליהם. פניה לחוקר פרטי לשם ביצוע חקירות גירושין בישראל תציב בפניכם את כל העובדות ותאפשר לכם לקחת החלטה בביטחון ובראש שקט, תוך ידיעה ברורה של כל הסיכונים והכנסתם לשיקוליכם.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל