ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חקירות מסוגים שונים – פתרונות

מי שמעוניין לגלות את האמת אודות סיטואציות או אנשים מסוימים, יכול לגשת אל משרד חקירות ולשלם לחוקרים פרטיים שיעשו מעקבים, האזנות וכל מה שצריך כדי לגלות את האמת.

יש סוגי חקירות שונות ומגוונות, אבל שיטת העבודה היא אותו הדבר. חקירות פרטיות הן לא המצאה של מוחות גדולים ויצירתיים בהוליווד, אלא המציאות. אומנם הדברים אינם זוהרים כמו שהם נראים, אבל הם בהחלט יכולים להיות מסוכנים, והאופן שבו החוקרים פועלים היא בדיוק כמו מה שרואים בסדרות וסרטים.

וכמו במסכים, גם במציאות כל אדם יכול לגשת אל משרד חקירות כדי לגלות את האמת אודות אנשים מסוימים או סיטואציות.

יש סוגים שונים של חקירות פרטיות שאפשר לבצע, והן שונות במהות שלהן, אבל צורת הפעולה של החוקרים היא אותו הדבר.

סוגי החקירות הנפוצים ביותר שאפשר לקבל דרך משרד חקירות הם אלה: -חקירות בגידה: נאמנות ואמינות של בני זוג היא הדבר הכי חשוב במערכת היחסים. כשאין את אלה, הזוגיות עומדת לפני פירוק.

כשאדם חושד שבן הזוג שלו לא נאמן לו, הוא יכול לקחת חוקר פרטי שיבדוק האם החשדות שלו נכונים, או במקרה הטוב ינסה להפריך את החשדות. החקירה הזו יכולה להתבצע גם כחלק מהליך גירושין, כדי לנסות למצוא מידע שיכול לעזור בהליך ולתת יתרון מסוים.

אם לדוגמא מתגלה שבן הזוג לא נאמן, ניתן להציג זאת בבית המשפט באופן כזה שהבגידה של בן הזוג הביאה לכדי פירוק הזוגיות. חקירת בגידה מתחילה בביצוע מעקבים ותצפיות, והחוקר מעדכן את הלקוח שלו בכל פרט שעלה במהלך החקירה. לפעמים יכולים להתגלות פרטים כואבים מאוד, ולכן כדאי לחשוב כמה פעמים לפני שנוקטים בשיטה זו.

האם באמת מוכנים לקבל כל מידע שעולה בחקירה? -חקירות כלכליות: כדי לבטח את עצמן, חברות ביטוח לא יתנו פיצויים לכל מבוטח שלהן שדורש אותם, במידה ויש חשד למרמה. כדי למנוע מקרים כאלה, החברות מעסיקות חוקרים פרטיים שיעקבו אחר מי שדורש את הפיצויים.

אם החברה גילתה מרמה מצד הלקוח, לדוגמא אם הוא במצב פיזי מצוין למרות שהצהיר אחרת, היא לא חייבת לתת פיצויים. בנוסף, המבוטח שמבצע את המרמה, למעשה מבצע עבירה, ועל כן עלול לספוג סנקציות חמורות.

משרדי חקירות לא רק מציעים שירות מלא של מעקבים והאזנות, אלא גם יכולים לספק את הציוד, אך השימוש בציוד צריך להיעשות לפי חוק. לצורך הדוגמא, אדם יכול להתקין את הציוד בבית שלו ולהשתמש בו בכל צורה שירצה, למשל לצלם את המטפלת החדשה של התינוק כשהיא לבד איתו בבית.

לעומת זאת, אם אדם שאינו חוקר פרטי יעקוב אחר אדם מסוים, יצותת לו וכן הלאה, לא משנה עם איזה ציוד, אז כבר מדובר בעבירה.

וכאן חשוב לומר שרק חוקרים פרטיים יכולים לבצע את העבודה באופן חוקי, ורק איתם אפשר יהיה להשתמש בכל פיסת מידע שמוצאים בחקירה. החוקרים צריכים רישיון לעסוק בתחום, ובנוסף, המשרד שבו הם פועלים צריך גם הוא להחזיק ברישיון לניהול משרד שכזה.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל