ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

חקירות פרטיות בגידות

זוגיות מוצלחת מושתתת על אמון, תמיכה והבנה הדדית. אך כאשר היסודות האלה נפגעים ומתגלים חיכוכים בין בני הזוג, הם עלולים להוביל לסכסוכים ואף לבגידות. איש אינו רוצה להאמין בכך שבוגדים בו, אך לא פעם האמת חייבת להיחשף. חקירות פרטיות בגידות נועדו לעקוב אחר בן הזוג או בת הזוג החשודים ולספק מידע ללקוח. אם אתם חושדים שבני הזוג שלכם בוגדים בכם, אל תישארו לבד עם הספקות. פנו למשרד פתרונות – חקירות מיוחדות וקבלו סיוע מקצועי.

חקירות פרטיות בגידות – הסימנים שצריכים להדליק לכם נורה אדומה

בגידה אינה נולדת ביום אחד. אם בני הזוג בוגדים בכך, במוקדם או במאוחר הם יתחילו להפגין סימנים מחשידים. אלה כמה סימנים שכדאי לשים אליהם לב:

  • ריבוי היעדרויות מהבית – היעדרויות בתירוצי שונים: שעות נוספות בעבודה, יציאות לקניות, פגישות עם חברים ועוד. 
  • שינויים באורח החיים המיני – בני הזוג יכולים להימנע עד כמה שניתן מקיום יחסי מין או מיציר קשר אינטימי. מנגד, הם עלולים להפגין יצירתיות מינית גבוהה מאוד. סימן זה יעיד על כך שהם ניסו שיטות חדשות על אחרים, וכעת מעוניינים לשחזר אותן על בני/ בנות זוג זמינים. 
  • התנהגות חשאית – ההתנהגות יכולה להתבטא בניהול שיחות בשירותים, רכישת מכשיר סלולרי נוסף, מחיקת היסטוריית שיחות או תוצאות חיפו באינטרנט, חוסר מענה לשיחות טלפון בנוכחות בן/ בת הזוג או התקנת קוד גישה לטלפון. 
  • שינויים במראה החיצוני – טיפוח יתר, שינויים בהרגלי ההיגיינה או שינוי תזונתי. 
  • התנהלות כלכלית חשודה – פיתחת חשבון בנק נפרד, שכירת דירה, חשבוניות על בתי מלון, שירותי השכרת חדרים, פרחים. 

מה עושים כשעולה החשד?

אם אתם מבחינים בסימנים רבים בקרב בן/ בת הזוג המעידים על בגידה, זה הזמן לנקוט בצעדים. ראשית, חשוב לא לשתף את בני הזוג בחשדות שלכם ולא להתעמת עמם. פעולה זו יכולה רק להפוך אותם לחשדניים א יותר. שנית, יש לפנות לחוקר פרטי המבצע חקירות פרטיות בגידות. הוא ינחה אתכם לגבי התנהלות העניינים. מומלץ להביא לפגישה עם החוקר כל דבר שיכול להפליל את הצד השני – חשבוניות, אישור פתיחת חשבון בנק ועוד. ושלישית, חשוב להתאזר בסבלנות. לעתים יעבור זמן עד שהחוקר יצליח להשיג ראיות כלשהן, אך בסופו של דבר הוא יסגור את הרשת על הטרף. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל