ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

כמה עולה חוקר פרטי בגידות?

נהוג לומר כי את הזוגיות צריך לתחזק מדי יום ביומו. אך כשאחד מבני הזוג מחליט לרעות בשדות זרים, חיי הנישואין השלווים עלולים לעלות על שרטון. כשבן הזוג חש שבוגדים בו, הוא מתחיל לברר כמה עולה חוקר פרטי בגידות וזאת על מנת למצוא חוקר אמין שיבצע מעקב ויספק לו ראיות חותכות לחשדות שהתעוררו בו כבר מזמן. משרד פתרונות – חקירות מיוחדות הוא משרד חוקרים מקצועי ומנוסה שדואג להגיע אל האמת, גם את היא לא פשוטה לפעמים. 

כמה עולה חוקר פרטי בגידות? – עניין של מחיר

כדי לענות על השאלה כמה עולה חוקר פרטי בגידות, יש צורך לבחון תחילה את עבודתו של החוקר הפרטי והכלים הדרושים לו על מנת לבצע את עבודתו. מטבע הדברים, בן זוג בוגד נוקט באמצעי זהירות רבים, והוא עשוי להביא בחשבון שעוקבים אחריו. על כן בדרכו לביצוע הבגידה הוא עלול להחליף כמה אמצעי תחבורה כדי לבלבל את החוקרים. לעתים יש צורך בשני חוקרים ואף יותר על מנת לעקוב אחר בן הזוג החשוד בבגידה, וזאת עוד מבלי להזכיר את השימוש בציוד משוכלל כמו מצלמות מעקב. על כן, המחיר עבור מעקב בגידה עשוי לנוע בין 400 ל-600 שקלים. 

אז מה מביא אתכם לחוקר פרטי?

חקירות בגידות הן מבין החקירות הנפוצות יותר שבהן נתקל החוקר הפרטי. בני זוג רבים פונים אליו בעקבות סימנים מחשידים. לדוגמה, אחד הסימנים הבולטים הוא נטייה פתאומית להתכתב בהודעות ולהסתיר אותן, בייחוד אם בן הזוג החשוד לא נהג לעשות כך בעבר. לפתע, הם דואגים לאבטח את המכשיר הסלולרי שלהם באמצעות סיסמה ומתכתבים גם בשעות מאוחרות בלילה. שנית, בני זוג בוגדים נוטים לשנות באופן קיצוני את המראה החיצוני שלהם. אם אשתך לא נהגה להתאפר וכעת אינה יכולה לצאת מהבית ללא איפור כבד, כדאי לשים לב להתנהגותה. אם הוא חוזר הביתה ונודף ממנו ריח חזק של בושם גברים, ייתכן שהוא מנסה לטשטש בושם של אישה אחר.

על כל פנים, כשיש ספק – אין ספק. חשוב לפנות לחוקר פרטי מיומן ומקצועי כדי לאשש את הבגידה או להפריך אותה. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל