ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

כמה עולה חוקר פרטי?

מדי יום אנו מקבלים במשרדנו מספר טלפונים של לקוחות השואלים; " כמה עולה חוקר פרטי ? " מכיוון שתחום החקירות הפרטיות מורכב מקשת רחבה של התמחויות שברובן אינן מוצר מדף, תימחורה של כל חקירה הנה לגופה ונעשית עפ"י הפעולות המבוצעות. ישנן חקירות שעולות מאות שקלים וישנן חקירות שבחלקן אף זכיתי להיות מעורב שעלותן עמדה גם על מיליוני שקלים.

ישנם גורמים רבים המשפיעים על תימחורה של חקירה ולהלן מספר דוגמאות לתימחורי חקירה:

 

עלות מעקבים :

מעקבים מבוצעים בדרך כלל ע"י צוות של שני חוקרים פרטיים שמבצעים מעקב לגילוי בגידה או מעקבים עסקיים, כאשר חוקר אחד נמצא ברכב וחוקר נוסף באופנוע. תמחור של מעקב מורכב משני פקטורים. הראשון הנו חיוב עפ"י שעות עבודה והשני הנו חיוב בעבור נסיעה (קילומטרז'). בתחילת כל תיק מעקב, אנו עושים ישיבה ביחד עם הלקוח, כאשר במהלכה לאחר חשיבה משותפת אנו מכוונים לביצוע פעילות מעקב בזמנים הרלוונטיים בהם להערכתנו ישנו סיכוי גדול לתפוס את אשר אנו מחפשים. כאמור חיוב השעות הנו קבוע ואילו המשתנה היחידי שאין אנו יכולים אף פעם לדעת הנו החיוב על הנסיעות. כבר היו מקרים בהם התחלנו מעקב בישראל בבוקר ובערב כבר היינו עם הנחקר בחו"ל.

עלות חקירה כלכלית :

חקירות כלכליות בסיסיות זה דבר אשר מורכב ממספר פעולות קבועות שמטרתן לאתר את רכושו הפורמלי של הנחקר. בחקירה זו התמחור נעשה בצורה של מחיר קבוע עם משתנה יחידי והוא הוצאות על נסחי טאבו, רשמי חברות וכו'. ישנן חקירות כלכליות מורכבות יותר, כאשר תמחורן נקבע לפי הפעולות הנוספות אותן אנו נדרשים לבצע. לא אחת אנו נדרשים גם בביצוע של חקירות כלכליות מורכבות בחו"ל, חקירות אשר עלותן הנה גבוהה ומשתנה ממדינה למדינה.

עלות חקירת תשאול :

חקירת תשאול מוכרת גם כחקירה פרונטלית, כאשר במהלכה מתשאל החוקר את הנחקר בין אם בגלוי או בין אם בסמוי. חקירה זו מתומחרת בדר"כ ע"י חיוב של שעות עבודה או ע"י חיוב בעבור פעולת חקירה, תלוי במורכבות התיק.

עלות חקירה לאיתור מגורים :

חקירה לאיתור מגורים או חקירות של איתור אנשים הנה חקירה שעלותה בדרך כלל הנה קבועה, אלא אם כן מדובר בנחקר בעייתי מאוד המסתתר באופו חריג או אלא אם כן מדובר בנחקר אשר ברח לחו"ל. בשנים האחרונות, נתקלנו בחקירות רבות של נחקרים אשר ברחו לחו"ל כדוגמת קובי אלכסנדר הבעלים של חברת קומברס אשר ברח מישראל ואותר כשהוא שוהה בנמיביה.

עלות חקירה באמצעות ציוד טכני :

בשנים האחרונות עם התפתחות הטכנולוגיה, אנו מוצאים עצמנו עושים שימוש רב יותר באמצעים טכנולוגיים המסייעים לנו בפתרון חקירות כמכשירי הקלטה, מכשירי צילום סמויים, מערכות ניווט לווייני לאיתור רכבים ואנשים, מכולות ועוד מגוון רחב של אמצעים. היתרון של משרדנו מלבד המקצועיות, הנה העובדה שאנו מנהלים גם חנות למכירת ציוד ריגול המספקת מענה בתחום זה ללקוחותינו. עלות ציוד טכנולוגי מתחילה ממאות שקלים בודדים ומגיעה אף לסכומים של עשרות אלפי שקלים.

עלות חקירת ביטוח :

משרדנו אינו מתמחה בתחום זה, אולם חקירות אלו מתומחרות ע"י סכום קבוע אותו מקבל החוקר מחברת הביטוח, בתוספת של סכום נוסף בעבור כל פעולה חקירתית חריגה אותה נאלץ לבצע במהלך החקירה. בחקירות ביטוח, נדרש החוקר למעקבים, תשאולים וכן בדיקה במאגרים מסויימים (באמצעות ייפוי כוח) כמשטרת ישראל, בתי חולים וכו'.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל