ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

למה צריך חוקר פרטי?

רבים שואלים למה צריך חוקר פרטי כשיש משטרה. ההבדל העיקרי בין חוקר פרטי לשוטר הוא שתפקידו של החוקר לספק מידע ללקוח שלו, פעמים רבות עוד לפני ביצוע המעשה, בעוד תפקידו של השוטר הוא לעצור את פורע החוק לאחר המעשה. החוקר הפרטי מגיע אל האמת, תוך שימוש באמצעים המעוגנים בחוק, ומביא את המידע ללקוח כדי לאפשר לו להגיש תלונה במשטרה. פתרונות – חקירות מיוחדות הוא משרד חקירות מיומן המבצע סוגים שונים של חקירות. 

למה צריך חוקר פרטי? – סוגי החקירות השונים

חוקר פרטי מיומן מספק שורה ארוכה של שירותים שנועדו לאתר את האדם (או האנשים) שפעלו בחוסר צדק כלפי הלקוח. אלה כמה סוגי חקירות שכדאי להכיר:

  • חקירות אישות – מדובר באחת החקירות הרגישות יותר שעמן צריך להתמודד החוקר הפרטי. כאשר הלקוח חושד כי בוגדים בו הוא נתון בסערת רגשות מהחשש להרגיש דחוי ובלתי נאהב. החוקר הפרטי משתמש באמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותו כמו צילומי סטילס או הקלטות כדי להביא ראיות ללקוח. 
  • חקירות כלכליות – לא אחת קורה שאנשים תמימים נופלים לתרמית גדולה: שותף שברח לחו"ל עם הכסף, חברה שגבתה את הכסף ולא סיפקה שירות או מוצר ומאז נעלמו עקבותיה ועוד. לחוקרים פרטיים יש ידע וניסיון המאפשרים להם לאתר את הנוכלים, תוך שימוש בפרטים כמו חשבונות בנק, מספר רישוי הרכב, ביטוחים או פעילויות עסקיות נוספות. 
  • חקירות חברת ביטוח – חברות הביטוח השונות זקוקות לא פעם לעזרתו של חוקר פרטי על מנת לבצע מעקב סמוי אחר אנשים התובעים את חברת הביטוח עקב מוגבלות כלשהי. זאת משום שאנשים רבים מזייפים מוגבלויות על מנת לגבות כסף מחברות הביטוח. 

כשהלקוח משקר

חוקר פרטי מיומן אינו מסתמך רק על המידע שמוסר לו לקוחו. ישנם מקרים שבהם הלקוח אינו מספר את כל האמת מחוסר ידע, אך במקרים מסוימים המטרה היא להפליל את הצד השני. כך לדוגמה, אישה המנסה להפליל את בעלה ולהאשים אותו בהתנהגות אלימה כלפיה וכלפי ילדיה, עלולה לשכור חוקר פרטי כדי שיצמא ראיות לאלימותו של הבעל. החוקר חד העין יודע להפריד בין העיקר לתפל, ובמקרה הצורך אף להפנות אל הראיות למקום הנכון על מנת להשיג את האמת. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל