ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

מודיעין עסקי ואיסוף מידע עסקי

בעולם התחרותי שלנו, בעלי העסקים צריכים לעמוד עם היד על הדופק על מנת לשרוד את התחרות הרבה ולעתים אף האכזרית בשוק. במקום שבו הידע הוא כוח, יש צורך לבצע מודיעין עסקי ואיסוף מידע עסקי על מנת להחזיק את הראש מעל המים, ללמוד דברים חדשים על עסקים מתחרים ולשפר את השירותים. אז בין אם אתם עסק מתחיל ובין אם עסק ותיק, כדאי לפנות למשרד החקירות של פתרונות – חקירות מיוחדות על מנת לבצע איסוף מידע על חברות מתחרות וללמוד מניסיונן. 

מודיעין עסקי ואיסוף מידע עסקי – כל היתרונות

חוקרים פרטיים מיומנים עורכים מודיעין עסקי ואיסוף מידע עסקי לחברות וארגונים באופן חוקי. לפעולות אלה ישנם כמה יתרונות בלתי מבוטלים:

  • ללמוד על אסטרטגיות שונות – עסק מתחיל יכול ללמוד רבות מאיסוף מידע על חברות גדולות: כיצד הן מנהלות את שירות הלקוחות שלהן? מיהם בעלי התפקידים הבכירים בחברה? מיהו קהל היעד של החברות הגדולות? מהי אסטרטגיית השיווק שלהם? אילו מחירים הם גובים עבור השירותים והמוצרים המוצעים?
  • להכיר את המתחרים – בעלי עסקים המעוניינים להחזיק את הראש מעל המים, יכולים ללמוד על השירותים של העסקים המתחרים באמצעות המודיעין העסקי. כך, הם יוכלו להציע שירותים ייחודיים משלהם ולבלוט בנוף.
  • בודקים את השותפים – אם אתם מעוניינים ליצור קשרים עם חברות אחרות, כדאי לבחון את טיבן של החברות האלה. וזאת לפני שתחליטו לבצע פעולות משמעותיות כמו חתימה על החוזה, כניסה להשקעה, רכישת חברה ועוד. חוקרים פרטיים מקצועיים יכולים לברר עם אין לחברה חובות או עיקולים שעליהם כדאי לדעת לפני שיתוף הפעולה. 
  • מתכוננים למכרזים – המודיעין העסקי יכול לסייע לחברה בשעה שהיא מתכוננת למכרז גדול. באמצעותו ניתן ללמוד על פרמטרים כמו המחירים המוצעים בשוק, היקף עבודה לביצוע ועוד. 

מי אוסף את המידע?

מודיעין עסקי ואיסוף מידע עסקי צריך להיעשות על ידי חוקרים פרטיים מנוסים שיש להם ניסיון רב בתחום. לחוקרים אלה יש רישיון המעניק להם רשות פעולה בהתאם לחוק. כמו כן, משרד חקירות העוסק בתחום המודיעין העסקי יכול להתפרש לתחומים שונים ומגוונים הכוללים חקירות כלכליות או חקירות אישות. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל