ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

מודיעין עסקי

בעולם העיסקי של ימינו, ידע הוא כוח, שמתורגם בדו"חות לכסף. למשרדנו, ניסיון רב באיסוף מידע עיסקי אודות מתחרים, בנושאים של היקפי פעילות, מספר עובדים, לקוחות, ספקים בארץ ובחו"ל, קמפיינים פרסומיים העתידים לצאת ועוד. המידע שאנו מספקים מאפשר למנהלים רבים לבצע את ההחלטות הנכונות, אשר מניבות רווחים לחברות שבניהולם.

אבטחת מידע

"לכל וירוס ישנו אנטי וירוס". כשם שאנו יודעים להשיג את המידע העיסקי, כך אנו יודעים גם איך למנוע ממנו לזלוג החוצה אל המתחרים. משרדנו עתיר ניסיון בהכנת סקרי אבטחת מידע, שמטרתם לשמור את המידע האגור בארגון הן במערכות המחשב והן אצל העובדים, לעיניכם ולאוזניכם בלבד.

לא תהית תמיד מה יש להם, ליריבך העסקיים, שמאפשר להם להתחרות בך כל כך הרבה שנים? מה היית עושה כדי לקבל מושג על מה שקורה שם, בעסק שממול? משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' ישיג עבורך כל מידע עסקי שתצטרך על מתחריך, שותפיך העסקיים והספקים שלך. כך תדע תמיד איפה אתה נמצא בעולם העסקי הסבוך.

מה זה אומר בעצם, מידע עסקי?

בעולם שבו התחרות לא מרפה וכל עסק נאבק כדי לשרוד ולהצליח, הכרת העסק המתחרה היא מבחינת הכרח. הרי אם לא תדע מה מציעים המתחרים שלך, מיהם הספקים שלהם, אילו מוצרים הם מוכרים ובאילו מחירים, לא תוכל להתחרות בהם ולהציע ללקוחות משהו נגדי.

גם כשתבקש לגייס שותפים חדשים לעסק שלך או כשתנסה לברור מי מבין הספקים ייתן לך את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר – אי הוודאות היא גורם שיציב בפניך מכשולים רבים. מידע עסקי שיסופק על ידי חוקר פרטי מקצועי, ייתן לך בדיוק את הפרטים שאתה צריך, כדי לפזר את הערפל ולהבין היכן אתה עומד.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו :03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

 

איזה מידע עסקי אוכל לקבל?

חוקר פרטי מטעם משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' מציע לך מידע עסקי מגוון, שיכול לסייע לך בסיטואציות בעייתיות רבות:

  • היקף הפעילות של כל מתחרה או שותף (בעתיד ובהווה).
  • איתור ספקים.
  • איתור לקוחות פוטנציאליים.
  • מיפוי החברה, כמות עובדים והתפקידים השונים.
  • קמפיינים ומהלכים שיווקיים צפויים.
  • מיפוי השוק בתחום הנדרש.
  • פרטים על נכסים ורכוש (שווי 'אמיתי' של הגוף הנבדק).
  • דרכי תשלום ומוסר תשלומים.
  • מוניטין של החברה.
  • ועוד…

התועלת שבאיסוף מידע עסקי

מודיעין עסקי בנפח גדול יביא תוך זמן קצר לתוצאות ממשיות. כשיש בידיך את כל הפרטים הללו, אתה יכול לחשוב צעד אחד קדימה ולתכנן את מהלכיך על הצד הטוב ביותר. בעזרת משרד 'פתרונות – חקירות מיוחדות' תוכל לנטרל כל איום מצד המתחרים ולדעת מי לצידך ומי נגדך, מבלי לשבור את הראש ולהתאמץ.

מודיעין תחרותי הוא הכלי שלך להצלחה ממשית. כל חברה, גדולה כקטנה, מבצעת מהלכים מסוג זה כדי להבין באיזו סביבה היא נמצאת. אם בעל חברה לא יכיר היטב את מתחריו ואת כל הסובבים אותו, סופה של החברה יהיה קרוב מאוד. בעזרת מודיעין עסקי מהימן, תוכל לדעת תמיד מה יהיה השלב הבא בהתקדמותה.

פתרונות – חקירות מיוחדות: לא רק אוספים מידע עסקי – גם חוסמים אותו למענך

אחת השאלות הראשונות ששואל כל אדם המבקש איסוף של מודיעין תחרותי ועסקי היא: מה קורה עם המתחרים? האם גם הם יוכלו לאסוף מידע כזה עליי? התשובה שלנו, אנשי משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' היא לא, באופן מוחלט.

משרדנו מחזיק בניסיון רב באיסוף מודיעין עסקי ולכן, יידע גם כיצד למנוע ממנו לזלוג החוצה, אל המתחרים. אנשי 'פתרונות – חקירות מיוחדות' מסוגלים לבצע סקר אבטחת מידע בחברה שלך, כדי להבטיח כי שום פרט שנחשב מידע עסקי רגיש לא ייצא ממשרדך החוצה, לידי העסקים היריבים.

מחפש מידע עסקי לגבי מתחריך? לא בטוח שהשותף שלך הוא האדם המתאים? צור קשר וקבל תשובה על כל שאלה 

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל