ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

מעקבים ואיסוף ראיות

אנשים פרטיים ובעלי עסקים נעזרים בשירותיהם של חוקרים פרטיים על מנת לבצע מעקבים ואיסוף ראיות כדי להשיג מידע על האדם החשוד, מבחינתם, ובעת הצורך גם להפליל אותו. מעקב אחר אדם החשוד במעשה בלתי הוגן עשוי להיות מורכב, שכן הוא נוטה להיות זהיר ולהתחמק מכל אדם המנסה לעקוב אחריו. עוקבים מיומנים של משרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות מיומנים במעקבים מסוג זה, ויודעים לבצע את העבודה מבלי שהצד השני ירגיש. 

מעקבים ואיסוף ראיות – כיצד ניתן לבצע את המעקב?

היום, בעידן הפיתוחים הטכנולוגיים, קיימות שיטות שונות למעקב. אם, לדוגמה, גבר חושד שבת זוגתו בוגדת בו, הוא יוכל לפנות לחוקרים פרטיים שיבצעו מעקב ויאספו עבורו את המידע הנחוץ. עם זאת, חשוב לזכור כי החוקרים פועלים עם החוק, ולכן הם לעולם לא יציבו מכשיר ציתות במקום אסור, אלא ישתמשו במרחב הציבורי על מנת להפליל את בת הזוג. כך, הם יעקבו אחריה, גם אם בת הזוג תחליף כמה רכבים בדרכה לבגידה. 

בדרך כלל, ישתתפו במעקב כשני עוקבים ואף יותר מכך, בהתאם לנסיבות. מעבר לכך, החוקרים לומדים על סדר היום של בת הזוג – מתי היא יוצאת מהבית? עם מי היא נפגשת? מתי היא חוזרת לביתה? וכדומה. מידע זה ואחר מאפשר להם לבחון אם יש בסיס לחשדותיו של בן זוגה או לא. 

מחפשים את הסימנים לבגידה

החשדות לבגידה אינן נולדות ביום אחד, ונדרשים שני סימנים ואף יותר על מנת לקבוע אם לפנות לחוקר פרטי כדי לבצע מעקבים ואיסוף ראיות. הניצנים לבגידה עשויים להתעורר עם שינוי קטן שמחליטים לבצע בני הזוג. לדוגמה, בת זוג בוגדת עשויה להתחיל משינוי קל כמו תספורת חדשה או צללית בולטת מעט יותר. סימן זה אינו מחשיד כשלעצמו, אך אם בו בזמן מודיעה בת הזוג לבעלה שהיא מתעכבת בעבודה בגלל פרויקט חשוב ולאחר מכן חוזרת הביתה בשעה מאוחרת וממהרת להתקלח, אלה כבר כמה סימנים שעלולים להעיד על כך שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח. כל חשד לבגידה מחייב פנייה אל חוקרים פרטיים המבצעים בדיקה יסודית מאלף ועד תו. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל