ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

שירותי מעקב

מעקבים הינו אחד מהכלים החשובים של חוקר הפרטי, אולם הוא אינו הכלי היחידי.  מעקב מתבצע רק על-ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ולא על-ידי לקוח שהחליט לחסוך ולבצעם לבדו.

חוקר טוב צריך להפגין מחשבה יצירתית בדרך לפתרון הבעיה, ובתיקים רבים מעקב הנו אחת מהחלופות האחרונות שיש לעשות בהם שימוש.

מעקבים מבוצעים רק על-ידי חוקרים מקצועיים אשר מאחוריהם אלפי שעות עיקוב אחר אנשים.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

 

מעקבים של פתרונות חקירות מיוחדות

פתרונות – חקירות מיוחדות הינו משרד חקירות המתמחה בביצוע מעקבים אחר אנשים בארץ ובחו"ל, ולמשרדנו ניסיון וידע מקצועי רב בתחום המעקב והבילוש הסמוי. לעוקבים המועסקים אצלנו אלפי שעות ניסיון מבצעי עשיר, ניסיון שנרכש במשך שנות פעילות רבות, הן ביחידות המבצעיות של גופי החקירות והביטחון השונות ובהן יחידות העיקוב של משטרת ישראל ("הסמויה"), מצ"ח והשב"כ והן בפעילות חקירות אזרחית כחוקרים פרטיים.

שירותי מעקב טכני

במהלך הפעילות הסמויה אנו נעזרים בציוד טכנולוגי מתקדם, ציוד צילום וידאו וסטילס, בכלי רכב מוסווים, ברכבי תצפית ועזרים נוספים. מנהל המשרד מפקח באופן אישי על כל הפעילות הסמויה המתבצעת בשטח והוא יעמוד לשרותכם לעדכונים ודיווחים, בהתאם לצורך ולהתפתחויות.

אנו נשקול את הנסיבות והצרכים, נאסוף, נעבד ונעריך את המידע הראשוני אודות היעד או היעדים ("האובייקט") למעקב ונצא לדרך כשאנו מוכנים לביצוע המשימה באופן יעיל ומקצועי ככל שניתן. ישנם פעולות חקירה אשר הפתרון היחידי בהם יכול להתבצע רק באמצעות מעקב, ואולם בבואכם לבקש את שרותיו של בלש פרטי בחנו את מקצועיותו ואת הכלים הנוספים אותם הנו מציע לכם, ואל תתפתו ישר לביצוע מעקב.

בסיום המעקבים תקבלו את ממצאיהם הן באמצעות דו"ח מפורט בכתב והן באמצעות תצלומי וידאו ו/או סטילס שיצורפו אליו, שיתארו וימחישו את שהתרחש במהלך המעקב. המעקבים והחקירות במשרדנו מבוצעים בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד: 050-5512676

 

לא אחת אנו נתקלים בלקוח אשר אומר: "בסך הכל צריך לנסוע אחרי רכב… מה כבר יכול לקרות". כשם שאין תחליף לעבודתו של מנתח הלב, כך גם אין תחליף לעבודתו של חוקר פרטי. מי שהחליט בכל זאת לבצע מעקב לבדו, ימצא עצמו לאחר זמן קצר מאבד את האובייקט, מתגלה על ידו או במקרה הגרוע אף מבצע תאונה.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל