ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

מעקב טכני

בשנים האחרונות, אנו נחשפים יותר ויותר למוצרי ריגול אשר זלגו לשוק האזרחי והחלו להימכר בחנויות הריגול השונות. הטכנולוגיה אשר הייתה שמורה בעבר לגי'מס בונד באדיבותו של הממציא מר Q, מצויה כיום בשוק האזרחי ומסייעת לחוקרים פרטיים וכן לאזרחים לגלות מידע רב אודות בני זוג בוגדים, עובדים סוררים, מתחרים, ילדים ועוד.

במשרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות, הוחלט בשנים האחרונות לפתוח חנות למכירת ציוד ריגול ספיי שופ ( SPY SHOP) אשר תסייע ללקוחות המשרד וכן ללקוחות חיצוניים אחרים המבקשים להגיע למידע באמצעות ציוד בילוש וחקירות. היתרון של משרדנו על פני משרדים רבים אחרים הנו ביצוע תיקי חקירה בשילוב של ציוד ריגול משוכלל, נתון אשר מסייע לנו להגיע לאחוזי הצלחה בפתרון חקירות בארץ ובעולם.

ציוד מעקב טכני אותו אנו מציעים הנו רב ומגוון ולהלן תיאור של חלקו.

 

 ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

 

כניסה לחנות ציוד ריגול

 

מערכות לוויין GPS:

כיום, מצויות בשוק מספר רב של מערכות לווייניות, כאשר משרדנו מחזיק במערכות האיכותיות ביותר אשר קיימות בשוק מאירופה ומטייוואן. מערכות אלו הנן מערכות מקצועיות שניתן באמצעותן לעקוב אחר אנשים, כלי רכב, מכולות משאיות וכו' באמצעות אתר אינטרנט. מערכות אלו ניתן להתקין באופן קבוע ברכב תוך חיבור למצבר הרכב וכן ניתן להתקינן באופן חיצוני באמצעות תיק עם מגנט רב עוצמה הנדבק לרכב וכן עם סוללת גיבוי היכולה להספיק לעד 14 ימי עבודה רצופים.

מערכות צילום סמויות:

הרצון לצפות מה אנשים המצויים בסביבתך עושים מבלי שידעו כי האח הגדול מפקח עליהם, הוביל לייצור ליין של מוצרים אשר בתוכם מוחבאת או בעגה המקצועית מוסלקת מצלמה אשר יודעת לצלם ולאגור את החומר המצולם. כיום קיימות מגוון רחב של מצלמות אשר יודעות לצלם וידאו וכן להקליט אודיו ולשמור את החומר המוקלט על גבי מערכת הקלטה דיגיטלית ( DVR ) ואף קיימות מערכות מתוחכמות יותר אשר יודעות אף לשלוח את החומר המצולם ( שידור לאחור ) הן באמצעות האינטרנט IP, הסלולר 3,G Wifi ועוד.

מערכות האזנה:

כיום, קיימים מגוון רחב של מוצרי האזנה המסוגלים להאזין לחלל החדר וכן לסוגי הטלפונים השונים. מערכות האזנה לחלל החדר, הנן מערכות אשר מורכבות בדר"כ ממשדר ומקלט, כאשר המשדר מונח במקום שאת סביבתו מבקשים לשמוע, מדובר המעגל אלקטרוני זעיר אליו מחובר מיקרופון וסוללה, אשר משדר את הקול למרחק של אות מטרים ואף קילומטרים. מערכות האזנה סלולאריות, הנן מערכות אשר רק בשנים האחרונות יצאו לשוק האזרחי. למערכות אלו, שהקטנה בניהן הנה בגודל של קופסת גפרורים מוחדר כרטיס סים קארד המאפשר למאזין להתקשר אליהן מכול מקום בעולם ולשמוע את המתרחש בסביבתן.

תוכנות האזנה למחשב:

קיימות כיום בעולם מספר תוכנות האזנה למחשב המסוגלות למטר את הנעשה גל גבי המחשב. אנו מוכרים את התוכנה המתקדמת ביותר אשר קיימת כיום בעולם ואנו אף מוכרים ע"י יצרן התוכנה כמשווקים מורשים בישראל. באפשרותה של תוכנה זו לאגור באופן סמוי ומוצפן את כל אשר התרחש ע"ג המחשב, כצילומי מסך, הקשות מקלדת, אימיילים יוצאים ונכנסים, אתרים שביקרו בהם, תוכניות אשר הופעלו. התוכנה מסוגלת לאגור את החומר ע"ג המחשב וניתן להגיע אליה מתי שמבקשים בכדי לצפות בחומר שנאגר. קיימת תוכנה נוספת מאותו בית יוצר, אשר מסוגלת לאגור את חומר שנאגר ולשלוח אותו לאימייל חיצוני. כל ההתקנות השונות מחייבות הגעה למחשב.

תוכנות האזנה לטלפונים ניידים :SPY PHONE

בשנים האחרונות, הטלפון הנייד נהפך לחבר הטוב ביותר שלנו אותו אנו לוקחים לכל מקום. בעקבות כך, החליטו מספר מומחי טלפוניה ומחשבים (האקרים) להמציא תוכנה בשם SPY PHONE אשר מותקנת ע"ג מכשיר סלולארי ומרגע התקנתה מאפשרת למתקין התוכנה לשמוע את השיחות, לצפות בהודעות הטקסט, להאזין לחלל החדר וכן לקבל את המיקומים בהן נמצא המכשיר. בעבר, תוכנה זו הייתה מעבירה את הנתונים לטלפון שולט (טלפון נייד אליו הנתונים הגיעו), אולם עם הזמן פותחה תוכנה נוספת אשר מאפשרת כיום להעביר את כל הנתונים לאימייל אליו ניתן לגבת בכל זמן נתון, להאזין להקלטות של השיחות, לצפות בהודעות הטקס וכו'.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

 

כניסה לחנות ציוד ריגול

 

כל ציוד והתוכנות אשר צויינו לעיל, מצויים באופן זמין בחברת הבת שלנו SPY STORE העוסקת במכירה של הציוד הן באמצעות אתר האינטרנט www.spystore.co.il והן באמצעות הגעה לחנות שלנו. בנוסף אנו מפעילים מעבדה בה ניתן להתקין את הציוד הנ"ל במגוון רחב של מכשירי חשמל ואביזרים שונים, הן באמצעות חיבור ישיר לחשמל והן באמצעות סוללות.

 

יש לכם שאלה? רוצים לדעת עוד פרטים? רוצים פתרון יצירתי לבעיה? צרו קשר לייעוץ מקצועי חינם!

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל