ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

מצלמות נסתרות וציוד מעקב

צערנו, ישנם היום מקרים רבים שמצריכים התקנת מצלמות נסתרות וציוד מעקב משוכלל. כמעט בכל מבנה ציבורי תמצאו מצלמות גלויות או נסתרות, אנשים רבים משתילים ציוד למעקב אחר בן זוגם, בכדי לאשש או להפריך חשדות של בגידה, ציוד מסוג זה נמצא הרבה בשימוש ע"י חוקרים פרטיים שמתמחים בבגידות, ובמקרים אחרים אנחנו נתקלים באינספור הורים שעושים זאת כדי לדעת איך נוהג בנם הצעיר. בעזרת משרד 'פתרונות – חקירות מיוחדות' תוכל גם אתה להשתמש בציוד כזה.

כשאתה לא בטוח במשהו – מצלמות נסתרות וציוד מעקב

אין מה לעשות. במקרים רבים, רכישת מצלמת ריגול או ציוד מעקב מסוגים שונים היא בלתי נמנעת. הסיבות לכך רבות, כשחלק מזערי מהן מנינו כעת. מדוע רבים האנשים שעושים זאת? בעיקר משום שכיום קל מאוד להשיג מצלמות ריגול, מכשירי האזנה ואמצעי איתור.

כשכל אדם יכול לשים את ידו על מה שבעבר נחשב לסודי ובלתי מושג, התופעה מתפשטת. ואם גם אתה יכול להבטיח את שלום ביתך, את שלמות רכושך ובעיקר את הרוגע הנפשי שלך, למה שלא תעשה זאת? מצלמות נסתרות וציוד מעקב הם הכיסוי המושלם לכל סיטואציה בה תיתקל.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

 

כניסה לחנות ציוד ריגול

 

היכן מתקינים מצלמות נסתרות וציוד מעקב?

היום ניתן להציב מצלמות נסתרות מוסלקות או ציוד מעקב מסוגים שונים במקומות שבעבר יכולת רק לחלום עליהם – או לראות בטלוויזיה במקרה הטוב. אלו רק חלק מהמקומות הללו:

  • שקעים בקיר.
  • עט מיוחד.
  • מנורות.
  • מדפי ארון.
  • פינה נסתרת ברכב.
  • עציץ פלסטיק.

לאדם שאחריו מתבצע המעקב, אין שום סיכוי לגלות את האמצעים הללו, אלא אם כן הוא יודע שמתחקים אחר עקבותיו. אגב, גם במקרה כזה הוא יזדקק ברוב המקרים לציוד מיוחד – אותו מחזיק בדרך כלל חוקר פרטי – לאיתור מצלמות נסתרות וציוד מעקב.

התקנת מצלמות נסתרות וציוד מעקב – רק בעזרת טכנאים מומחים

אם חשבת שתוכל לבצע את העניין לבדך, חשוֹב שוב. התקנת מצלמות נסתרות וציוד מעקב בבית, ברכב או בכל מקום אחר היא לא עניין פשוט. התקנה מקצועית ואיכותית תיעשה רק על ידי טכנאים עם ניסיון בתחום המעקב והריגול. בכל דרך אחרת המהלך עלול להשתבש ולחשוף את מעשיך, שהיו אמורים להיות נסתרים.

לדוגמא, התקנת מצלמות נסתרות מוסלקות היא כזו שמבטיחה צילום חלק וממושך בכל תנאי וכמובן הצבה במקום בו הן לא יתגלו. התקנת ציוד הקלטה איכותי צריכה גם היא להיות במקום אסטרטגי טוב, כך שהמכשיר לא ייראה אך יוכל להקליט כמו שצריך. כשזמן ההתקנה עצמו קצר מאוד (כדי להימנע מחשיפה), ברור מדוע זהו עסק למקצוענים.

משרד החקירות 'פתרונות – חקירות מיוחדות' יספק לך טכנאים מהשורה הראשונה, שיבצעו עבורך התקנה מכל סוג וברמה הגבוהה ביותר שיש. המשרד עובד כבר שנים עם אנשי מקצוע איכותיים בתחום, עבורם התקנה של מצלמות נסתרות וציוד מעקב היא עניין שבשגרה.

מחפש טכנאים להתקנת מצלמות נסתרות וציוד מעקב? צור קשר ואנחנו נעשה עבורך את העבודה.

 

ליצירת קשר וקבלת יעוץ חינם התקשרו : 03-5753395 

או מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד של חוקר פרטי : 050-5512676

 

כניסה לחנות ציוד ריגול

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל