ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

משרד חקירות בגידות

כל מי שחווה פעם פרידה או שברון לב יודע שמדובר במצב בלתי נעים ומטלטל נפשית, וכל מי שחווה בגידה מרגיש אף גרוע מכך. כי בעת בגידה, אנו מגלים כי בן הזוג שלנו אינו אוהב אותנו כפי שחשבנו ופועל מאחורי גבנו. תפקידו של משרד חקירות בגידות הוא לסייע לכם להתגבר על החשדות ולהפליל את בן הזוג הבוגד כדי לסגור עמו את החשבון.

משרד חקירות בגידות – דברים שכדאי לדעת על הבגידה

בני זוג החושדים בבגידה אינם ממהרים לפנות לעזרתו של משרד חקירות בגידות, לפחות לא בהתחלה. יכול לעבור זמן כלשהו למן הרגע שהם מתחילים לחשוד, להבין שאולי הם חיים בשקר ורק אז להתחיל להבין שכדאי לעשות משהו:

  • כשהחשד מתעורר – בשלב הראשון, האדם מתחיל לחשוד בבן/ בת הזוג לאחר שהם משנים את התנהגותם. זו יכולה להיות אישה שהתחילה להשקיע זמן רב יותר במראה החיצוני שלה או שהתחילה לבצע שיחות באמצע הלילה. זה יכול להיות גבר שחוזר הביתה מאוחר בלילה כשנודף ממנו בושם נשים. 
  • מנסים להתעלם ולהכחיש – ישנם בני זוג שינסו להתעלם מהבגידה גם אם הם חושדים בה, בטענה ש"מה שאנחנו לא יודעים, לא יכול להכאיב". אך בני זוג כאלה חיים בשקר. במוקדם או במאוחר, החשד עלול לבוא ולהציק להם שוב, ובמצב זה הם רואים את בני הזוג שלהם באור אחר לגמרי. 
  • מנסים לברר את העניינים – וכאן פרדוקס החשדנות נכנס לפעולה. הרי בני הזוג אינם מאמינים לצד הבוגד, ועדיין מנסים לברר עמו את העניינים, לדלות ממנו מידע. בני הזוג הבוגדים ימשיכו לשקר, מכיוון שהם נמצאים במצב בלתי נעים, בין קשר אחד למשנהו, ומרגישים שהאדמה נשמטת מתחת לרגליהם. ולכן, ברוב המקרים לא ניתן להוציא מהם הודאה במעשה. 

פונים לאיש מקצוע

לאחר שהחשד הולך ומתעורר ואינו נותן מנוח, פונה האדם לעזרתו של חוקר פרטי במסגרת משרד חקירות בגידות. החוקר מבצע חקירה אובייקטיבית ומספק הוכחות חותכות לבגידתם של בני הזוג הסוררים. הוא משתמש במצלמת מעקב משוכללת ובעזרתם של עוקבים מנוסים על מנת להתחקות אחר הבוגד ולהוציא לאור את האמת הבלתי נעימה, אם כי ההכרחית לסיום קשר בלתי בריא.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל