ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

משרד חקירות פרטי

"פתרונות – חקירות מיוחדות" הינו משרד חקירות אליו תפנו בשעה שאתם זקוקים לסיוע בחשיפת האמת. לאחר ניסיון מצבר של למעלה מ – 25 שנה בתחום החקירות הפרטיות, המשרד צבר ניסיון רב הסוגי חקירות שונות, איסוף מידע ומעקבים מורכבים בארץ ובחו"ל. אנו מקפידים על קשר צמוד עם כל לקוח ומתמקדים בביצוע עבודה מקצועית, מדויקת ומהירה. משרדנו פועל ברישיון מטעם משרד המשפטים והינו חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל, בארגון החוקרים הבינלאומי ובפדרציה הבינלאומית של משרדי חקירות.

איך בוחרים משרד חקירות ?

ישנה חשיבות רבה ליכולת שלכם לבחור את משרד החקירות המתאים והמקצועי ביותר. לשם כך עקבו אחר הנקודות הבאות:

  • רישיון – הבדיקה הראשונה שלכם צריכה להיות כי משרד החקירות מגובה ברישיון* הדרוש ממשרד המשפטים. רק משרד חקירות אשר מחזיק הרישיון זה רשאי על פי חוק לעסוק בחקירות. כל משרד ללא רישיון זה עובר על החוק מעצם פעילותו.
  • פגישת היכרות – בפגישה הראשונה עם החוקר הפרטי שימו לב לתיאור של תכנית הפעולה המתוכננת. זו הדרך שלכם להבין עד כמה משרד החקירות שבחרתם הוא אכן מקצועי.
  • כלים וכוח אדם – משרד חקירות מקצועי יפרט על הצוות המקצועי אשר יעסוק בתיק שלכם וירחיב על הכשרתם במידה ואתם מעוניינים לשמוע. שימו לב כי המשרד מקפיד על שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועל תכנון אסטרטגי מקיף.

*חשוב לזכור כי יש רישיון חוקר פרטי ורישיון של משרד חקירות אינו מתחדש אוטומטית, על כן ישנו צורך לחדש אותו מידי שנה. על מנת לקבל את הרישיון, משרד המשפטים בוחן את כשירותו של החוקר להמשיך את תפקידו בתור חוקר פרטי או להפעיל משרד חקירות.

חוקרים מנוסים ומחויבים לכם

משרד החקירות "פתרונות – חקירות מיוחדות" מתחייב לבצע את עבודתו על הצד המקצועי והדיסקרטי ביותר ולהעניק לכם תשובות מדויקות ככל הניתן לכל שאלה או חשד שלכם. הצוות המקצועי המרכיב את המשרד כולל חוקרים פרטיים מנוסים, אשר רכשו את הכשרתם במשרדי חקירות פרטיות וביחידות מבצעיות שונות. משרדנו פועל בכל רחבי הארץ ומציע את שירותיו כמעט בכל מקום בעולם. העבודה תתבצע תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ושמירה על אמינות, דיסקרטיות ומחויבות ללקוח.

 

משרד חקירות פרטי

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל