ליצירת קשר: 03-575-33-95

התחלתם לחשוד בסובבים אתכם?

מלאו פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליכם

עצות לגבר המתגרש – מדריך מקצועי מחוקר פרטי

כל מי שעובר את תהליך הגירושים יודע כי מדובר בתהליך מורכב. לא זו בלבד שמדובר בתהליך הטעון מבחינה רגשית, אלא שיש צורך לעבור הליכים ביורוקרטיים אין סופיים על מנת לפרק סופית את החבילה. חוקר פרטי העובד במשרד החקירות פתרונות – חקירות מיוחדות נתקל במקרים של בגידות בכל עת. בגידות אלה עלולות להוביל בסופו של דבר לגירושין. 

מתגרש בראש שקט

עד לא מזמן חשבת שהכול טוב, עד שהיא התחילה להראות סימני בגידה. חוקר פרטי מיומן הביא ראיות לכך שאשתך בוגדת בך. קבלת את ההחלטה הבלתי נמנעת להתגרש ממנה, וכעת אתה עומד על פרשת דרכים. אלה כמה עצות מחוקר פרטי מנוסה שיעזרו לך להתגרש בשלום:

  • שמור על חשאיות – אמת, לגלות כי אשתך בוגדת בך זה כואב. עליך לגייס את כל הכוחות שנותרו בך לאחר הפגיעה כדי להימנע מלהתאמת עמה. אך בשלב זה הדבר החשוב ביותר שיש לעשות הוא לשמור על חשאיות, אחרת היא עלולה להקדים אותך ולהגיש נגדך תביעה. הכן את כל המסמכים הדרושים לך לשם תביעת הגירושין מבעוד מועד. 
  • אל תעורר חשד והימנע מהשארת ראיות – נסה להתנהג רגיל, שמור על קור רוח. לאחר שביקרת אצל חוקר פרטי, שמור את כרטיס הביקור שלו עמוק בארנק שלך. אם תצליח להוכיח שהיא בגדה בך, אישה כזו אינה זכאית לתשלומי מזונות, והיא קרויה על פי החוק "אישה שזנתה תחתיו". זכור שאם תעורר חשד, האישה עלולה לנקוט באמצעים משלה כמו הקלטת כל שיחה אתך. הקלטות אלה יכולות לשמש אותה בבית המשפט. 
  • אל תנסה להיכנס למערכת יחסים חדשה – אולי איבדת את רגשותיך כלפי אשתך, אתה רוחש לה טינה וכל שבדעתך לעשות הוא לפתוח כרטיס באתר ההיכרויות ולמצוא מישהי אמינה יותר. אך כל עוד לא התגרשתם בפועל, עלולה האישה להפנות את הזוגיות החדשה שלך נגדך. 

לא שוכחים את הילדים

אם יש לכם ילדים משותפים, חשוב לדאוג להם תחילה. אשתך אמנם נכשלה כרעיה, אך ייתכן בהחלט שהיא אם הדואגת לילדה. חשוב להתייעץ עם גורמים מקצועיים בתחום ולבחון את טובתם של הילדים ברגע שתתחילו בהליכי הגירושים. 

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל